"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Про керування емоціями та емоційний інтелект розповість нова книжка «Видавництва Старого Лева»
«Видавництво Старого Лева» спільно з Львівською бізнес-школою УКУ готує для читачів видання про емоційний інтелект та його використання у різних сферах життя. Книжка «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» авторства Валерії Козлової побачить світ за місяць та розповість про те, як перетворити власні емоції на каталізатор для досягнення найвищих результатів, як знешкодити емоції-стоппери та оминути їхні пастки, та як самостійно підвищувати рівень EQ. Видання є першою книжкою українського автора на тему емоційного інтелекту в бізнесі.
 
Тираж закінчився
Бізнес, кар’єра, як і все наше життя, — це передусім емоції. Перемагає той, хто розуміє себе, вміє керувати власними емоціями і моделювати схожі емоції в інших. У цій книжці про те, як скористатися особливою авторською методикою бізнес-тренерки Валерії Козлової, щоби підвищити рівень свого емоційного інтелекту та досягти успіху в житті й бізнесі.
 
«Книжка – ключ до відкриття власних ресурсів і сили, які приховані всередині вас, але про які ви навіть не підозрювали; які можуть вивести вас не просто на наступний, більш ефективний, рівень успіху та лідерства, а й навчать отримувати задоволення від ситуацій, котрі ще нещодавно вас лякали та пригнічували», — ділиться враженнями від книги Ярина Бойчук, директорка Львівської бізнес-школи УКУ.
 
«Як подолати невидиму "скляну стелю" власних обмежень? Валерія Козлова дає нам практичний інструмент розвитку і реалізації себе. – розповідає про технологію EQ-BOOST Павло Гайдай, президент компанії «AVTOLOGISTIKA & SUPPLY NET COMPANY». — Ця книга про нас, про наші обмеження, а також про те, як стати вільними, щоб проживати щасливе життя у всій його повноті! Рекомендую до прочитання всім, хто ставить перед собою великі цілі».
 
Валерія Козлова — українська експертка з емоційного інтелекту. Менторка, яка працює з власниками компаній, CEO та командами стартапів. Викладачка Львівської бізнес школи Українського Католицького Університету. Першою в Україні розпочала вивчати тему емоційного інтелекту в бізнесі. Консультує та навчає команди, компанії та стартапи та допомагає їм досягти високих результатів. Тренерка навиків SoftSkills для експертів бізнесу та ІТ.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage