0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Про керування емоціями та емоційний інтелект розповість нова книжка «Видавництва Старого Лева»
«Видавництво Старого Лева» спільно з Львівською бізнес-школою УКУ готує для читачів видання про емоційний інтелект та його використання у різних сферах життя. Книжка «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» авторства Валерії Козлової побачить світ за місяць та розповість про те, як перетворити власні емоції на каталізатор для досягнення найвищих результатів, як знешкодити емоції-стоппери та оминути їхні пастки, та як самостійно підвищувати рівень EQ. Видання є першою книжкою українського автора на тему емоційного інтелекту в бізнесі.
 
повідомити, коли з'явиться
Очікувана ціна 150 грн
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
Бізнес, кар’єра, як і все наше життя, — це передусім емоції. Перемагає той, хто розуміє себе, вміє керувати власними емоціями і моделювати схожі емоції в інших. У цій книжці про те, як скористатися особливою авторською методикою бізнес-тренерки Валерії Козлової, щоби підвищити рівень свого емоційного інтелекту та досягти успіху в житті й бізнесі.
 
«Книжка – ключ до відкриття власних ресурсів і сили, які приховані всередині вас, але про які ви навіть не підозрювали; які можуть вивести вас не просто на наступний, більш ефективний, рівень успіху та лідерства, а й навчать отримувати задоволення від ситуацій, котрі ще нещодавно вас лякали та пригнічували», — ділиться враженнями від книги Ярина Бойчук, директорка Львівської бізнес-школи УКУ.
 
«Як подолати невидиму "скляну стелю" власних обмежень? Валерія Козлова дає нам практичний інструмент розвитку і реалізації себе. – розповідає про технологію EQ-BOOST Павло Гайдай, президент компанії «AVTOLOGISTIKA & SUPPLY NET COMPANY». — Ця книга про нас, про наші обмеження, а також про те, як стати вільними, щоб проживати щасливе життя у всій його повноті! Рекомендую до прочитання всім, хто ставить перед собою великі цілі».
 
Валерія Козлова — українська експертка з емоційного інтелекту. Менторка, яка працює з власниками компаній, CEO та командами стартапів. Викладачка Львівської бізнес школи Українського Католицького Університету. Першою в Україні розпочала вивчати тему емоційного інтелекту в бізнесі. Консультує та навчає команди, компанії та стартапи та допомагає їм досягти високих результатів. Тренерка навиків SoftSkills для експертів бізнесу та ІТ.
 
Вам може бути цікаво
Рефат Чубаров: «Трагедія, яка прийшла на нашу землю, висвітлює особливих, сильних духом людей»
Творча майстерня «Аґрафка»: «Ми намагаємося мандрувати від техніки до техніки, бути вільними і виходити за рамки»
Костянтин Москалець: «Я – філософ літератури, осмислюю її з філософської точки зору»
Валентина Захабура: «Ми стаємо дорослими за віком, але часто ментально залишаємося підлітками»
Ukraїner. Презентація книги у Львові
П'ять українських новинок Книжкового Арсеналу
stary_lev Стежити
1800 дописів 41027 читачів