"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Про екранізацію «Середини світу» Андреаса Штайнгьофеля
На початку 2016 року у «Видавництві Старого Лева» вийшов твір німецького письменника Андреаса Штайнгьофеля «Середина світу». Після першої публікації твору у 1998 році він набув шаленого розголосу у Німеччині. У 1999-му роман був номінований на премію німецької молодіжної літератури Deutschen Jugendliteraturpreis, а також став переможцем премії Buxtehuder Bulle; у 2000 році - нагороджений Літературною премією журі молодих читачів у Відні. Також роман увійшов в історію, як перший німецький дитячий твір, що потрапив у рейтинг бестселерів за версію журналу «Der Spiegel».
 
 
«Нормально? Ні, ти ніколи не почуватимешся нормально, якщо тобі сімнадцять і ти живеш разом з хаотичною матір’ю та замкнутою сестрою-близнючкою у віллі, що розвалюється... Андреасу Штайнгьофелю вдалося те, чого зазвичай в сучасній літературі годі знайти: майстерно й сильними словами розповісти складну історію», - писав про книгу часопис «Hamburger Abendblatt».
 
 
Ми тішимось, що і українські читачі мають можливість прочитати цю історію у чудовому перекладі Ірини Загладько. А для тих, хто вже встиг вподобати «Середину світу», маємо цікаву новину – книгу екранізовано! Прем`єра стрічки відбулась у червні на кінофестивалі в Мюнхені, загальнонаціональні покази в Німеччині розпочнуться 10 листопада.
 
 
«Розквіт відносин між Філом і Ніколасом, в яких гарячий флірт перетворюється на фізичні стосунки, є центром фільму. Це одна з найбільших переваг стрічки», - пише американський журнал «The Hollywood Reporter». Натомість Кет та Діана у фільмі не будуть виокремлені ні як головні персонажі, ні як другорядні. «Вони «плавають» десь посередині», - вказано у доволі критичній рецензії журналу. 
 
 
Екранізацію книги втілила німецька медіакомпанія «Universum Film». Режисер та сценарист стрічки - Якоб Моріц Ерва.
 
У головних ролях:
 
Луїс Хофманн – Філ;
Сабіна Тімотео – Ґлляс;
Яннік Шуманн – Ніколас;
Ада Філіне Штаппенбек – Діана;
Свенья Юнг – Кет;
Інка Фрідріх – Тереза;
Саша Александр Герсак – Міхаель;
Ніна Пролл – Паскаль.
 
А поки дивимось трейлер
 
 
Більше інформації про фільм – за цим посиланням
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage