"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Про драконів і щастя поговорять на фестивалі Porto Franko Gogol Fest
З 8 по 12 червня в Івано-Франківську відбудеться спільний проект фестивалів «PORTO FRANKO» та «ГОГОЛЬFEST» - Porto Franko Gogol Fest, який поєднає музику, літературу, візуальне мистецтво, перформанси та багато іншого.
 
Яскравою подією для малят під час фестивалю стануть читання/малювання за мотивами книги «Про драконів і щастя» з чудовою письменницею Катериною Міхаліциною та неймовірною художницею Наталкою Гайдою. Зустріч відбудеться у суботу, 11 червня, у Книгарні «Є» (вул.Незалежності, 31). Початок о 13.00.
 
Автори книги, яка вийшла у «Видавництві Старого Лева», розкажуть усе, що вам хотілося б знати про драконів і драконійок, які також вміють розважатися, закохуються, бешкетують,  виховують дітлахів, роблять добрі справи та допомагають іншим, а також навчать створювати власних драконів, що неодмінно буде до вподоби маленьким читачам. «Дракони бувають різні, - переконана Катерина Міхаліцина. - Є задерикуваті й страшні, а є, приміром, кумедні та з купою дітей, імена яких нагадують скоромовки-язиколамки. Це історія - саме про таких... А ще про те, що кожен день нашого життя може бути хоч трішки казковим». 
 
Окрім того, зустрітися з Катериною Міхацілиною можна буде у рамках круглого столу «Складні й прості теми у підлітковій літературі», що почнеться у неділю, 12 червня, о 15.00 у Книгарні «Є» (вул.Незалежності, 31).
 
Серед учасників фестивалю також Тарас Прохасько, Мирослав Лаюк, Василь Карп`юк, Іван Андрусяк, Василь Герасим`юк та інші письменники. Повна програма фестивалю за посиланням.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage