0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Презентація роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія»
Довгоочікуваний роман «Фелікс Австрія» письменниця Софія Андрухович презентувала у Театрі ім. Леся Курбаса. Повний аншлаг і автограф-сесія, яка з театру перемістилася на вулицю – свідчення того, що ця книга таки є однією із найочікуваніших новинок ХХІ Форуму видавців у Львові.
 
Модератор зустрічі Юрій Макаров зауважив, що «Фелікс Австрія» не є зразком «літератури регіональної», незважаючи на те, що приправлений смаколиками у вигляді застарілих слів. «Ця книга – повноцінний зразок національної літератури, - каже він. – Після «Фелікс Австрія» варто очікувати моду на ретро. Тож «Видавництво Старого Лева» повинно розуміти, якого джина випустило із пляшки».
 
   
 
«Я не хотіла бути передбачуваною у цій книзі, як може здатися на її початку, - розповідає Софія Андрухович. – «Фелікс Австрія» - роман про ілюзію, яку людина сама собі придумала, маючи конкретні факти, і вірить у неї. Якщо ж показати цю вигадку з іншого боку, її можна розбити. Такою ж ілюзією була Австро-Угорська імперія».
 
«Фелікс Австрія» - це роман про стосунки жінок і країн, націй і мов, про узалежнення і свободу вибору, про побут і смак, відданість і жертовність. На тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, - долі двох жінок, що тісно переплелися у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти. Над художнім оформленням книги попрацювала Творча майстерня «Аграфка».
 
 
Вам може бути цікаво
Уривок із книги «Іван і Феба» Оксани Луцишиної
Богдана Бондар проведе майстер-клас з малювання у Києві
Літературний клуб Навиворіт: підлітки обговорять «Під скляним ковпаком» Сильвії Плат
Карибська кримінальна драма: Directed by Ernest Hemingway
Галина Вдовиченко презентує новий роман у Києві
Олег Сенцов: «Я пишу про те, що мені болить»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати