0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Представили тизер фільму про Лесю Українку
У 2020 році на українські екрани вийде фільм про Лесю Українку, зйомки якого розпочали восени минулого року. І вчора, до 148-го дня народження поетеси, глядачам представили перший тизер майбутнього байопіка під робочою назвою «Леся Українка. Узлісся». 
 
На кадрах можна побачити один із найбільш драматичних періодів в житті Лесі Українки, коли поетеса проводила час із Сергієм Мержинським напередодні його смерті. А в ролі самої Лесі на екрані постає українська акторка Дар’я Полуніна.
 
 
За словами продюсерок майбутньої кінокартини Марії Москаленко та Юлії Сінькевич, у фільмі вони прагнуть показати некласичний та незвичайний образ Лесі Українки. «Ми всі звикли до портрета на шкільній стіні та сухих фактів, які викладали нам вчителі літератури, – кажуть Марія та Юлія. – Але ми хочемо показати Лесю зовсім іншою: живою, сучасною, із глибокими почуттями. Ми відтворимо образ справжньої жінки-енігми, розповімо про всі містичні та контроверсійні повороти її долі».
 
 
Відомо, що реалізовують фільм одразу дві компанії – «JS Films» і «FX FILMS Georgia». А режисерське крісло зайняла грузинська кінорежисерка і сценаристка Нана Джанелідзе.
 
Вам може бути цікаво
Запрошуємо на Party зі Старим Левом в Одесі
Фоззі: «Технології стрибають вверх, а медіа грають на пониження»
«Забагато моркви» – історія про дружбу і підтримку
Тріо «Мар‘яничі» – «Дримбанґо» у Львові
Вірш дня. Галина Крук
Чесно про (не)чесність
stary_lev Стежити
1884 дописів 43119 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати