0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Представили тизер фільму про Лесю Українку
У 2020 році на українські екрани вийде фільм про Лесю Українку, зйомки якого розпочали восени минулого року. І вчора, до 148-го дня народження поетеси, глядачам представили перший тизер майбутнього байопіка під робочою назвою «Леся Українка. Узлісся». 
 
На кадрах можна побачити один із найбільш драматичних періодів в житті Лесі Українки, коли поетеса проводила час із Сергієм Мержинським напередодні його смерті. А в ролі самої Лесі на екрані постає українська акторка Дар’я Полуніна.
 
 
За словами продюсерок майбутньої кінокартини Марії Москаленко та Юлії Сінькевич, у фільмі вони прагнуть показати некласичний та незвичайний образ Лесі Українки. «Ми всі звикли до портрета на шкільній стіні та сухих фактів, які викладали нам вчителі літератури, – кажуть Марія та Юлія. – Але ми хочемо показати Лесю зовсім іншою: живою, сучасною, із глибокими почуттями. Ми відтворимо образ справжньої жінки-енігми, розповімо про всі містичні та контроверсійні повороти її долі».
 
 
Відомо, що реалізовують фільм одразу дві компанії – «JS Films» і «FX FILMS Georgia». А режисерське крісло зайняла грузинська кінорежисерка і сценаристка Нана Джанелідзе.
 
Вам може бути цікаво
Валентина Захабура: «Ми стаємо дорослими за віком, але часто ментально залишаємося підлітками»
Ukraїner. Презентація книги у Львові
П'ять українських новинок Книжкового Арсеналу
Розуміти один одного – головний зміст книги про Франческу, – Дорж Бату
10 українських новинок для дітей та підлітків на Книжковому Арсеналі-2019
Команда Старого Лева про книжки, які вони читали цієї весни
stary_lev Стежити
1800 дописів 40994 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати