"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Понад 75 книг Старого Лева доступно шрифтом Брайля!
4 січня відзначається Всесвітній день азбуки Брайля – тактильного рельєфно-крапкового шрифта, який назвали на честь його винахідника Луї Брайля. Саме завдяки цьому шрифту люди з вадами зору у всьому світі можуть дізнаватися нову інформацію та просто відпочивати за читанням книг.
 
Для команди Старого Лева дуже важливо підтримати видання книг шрифтом Брайля, і ми докладаємо зусиль, аби якомога більше наших видань були доступними для людей із вадами зору, а дітки спеціалізованих шкіл мали змогу читати твори сучасних українських авторів. Протягом років співпраці разом із Благодійною організацією «Фонд родини Нечитайло» та Львівським осередком громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» шрифтом Брайля видано уже більше 75 книг Старого Лева.
 
Ще 2013 року рельєфно-крапковим шрифтом вийшли «Казки дідуся Ґурама», а згодом дітки отримали нагоду познайомити з улюбленцями мільйонів читачів у всьому світі – мумі-тролями Туве Янссон. Протягом наступних років для найменших діток побачили світ книжки «Чап-чалапу, гусоньки», «Скоромовки», «Сімейка».
 
Були адаптовані історії для дошкільнят та школярів «Про кита», «Шапочка і кит», «Сузір’я курки», «Життя і сніг», «Хтось, або Водяне серце», «Засинай. Прокидайся», «Марійчині пригоди», «Бабусина господа», «Корова спекла коровай», «Кухня пані вишеньки», «Дикі лебеді», «Біла, синя та інші», «Чи є у бабуїна бабуся?», «Іль. Казка про народження», «Пан Сирник і різдвяний пампушок», «Хто зробить сніг», «Казки Різдва», «Коли ще звірі говорили», «Мандрівки з чарівним атласом», «Слон на ім’я Ґудзик», «36 і 6 котів», «Гості на мітлі», «Нові пригоди ракети на чотирьох лапах», «Леля з будиночка на дереві», «Маленька книжка про любов», «Мій дідусь був черешнею» і «Чоловік, що вирощував комети», «Чорна-чорна курка», «Мишкові миші», «Гармидер у школі», «Втікачі», «Єнотик Бо і повітряна куля», «Дівчинка, яка рятувала книжки», «Таємниці львівських левів».
 
Вийшли рельєфно-крапковим шрифтом і книжки з віршиками «Про драконів і щастя», «Абетка ремесел і професій», «Босоніжки для стоніжки», «Дитячий кобзар».
 
 
Поповнили фонди спеціалізованих бібліотек і пізнавальні книжки «Як змайструвати автомобіль», «Хто росте у парку», «Хто росте у саду», «Домівка для минулого», «Лесеві історії», «Цікава хімія», «Я і конституція», «Пес на ім’я Мані». Також шрифтом Брайля вийшли хрестоматії сучасної української літератури для 1-2 та 3-4 класів.
 
Дорослу лінійку поповнили збірка віршів «П’ятикнижжя», романи «Фелікс Австрія», «Вишня і я», «Баборня», книга есеїв «Далекі близькі».Загалом усі книги передані до спеціалізованих бібліотек.
 
Також 2018 року вийшла «Чорна книга кольорів» – видання, в якому за допомогою імітації шрифта Брайля розказано про кольори так, щоб їх змогли зрозуміти люди з вадами зору. 
 
«Видавництво Старого Лева» надалі працюватимете над поповненням фондів спеціалізованих бібліотек. Адже як зазначає головна редакторка видавництва Мар’яна Савка: «Люди, які позбавлені щастя бачити світ очима, потрапляють у інформаційний вакуум. І ми сподіваємося, що у майбутньому і надалі потрохи будемо вирішувати цю проблему. Адже це не проблема одного товариства, це спільна справа всього суспільства».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage