"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Поезія перетворення від Оксани Куценко - презентації в Івано-Франківську, Львові та Тернополі
Третя поетична збірка Оксани Куценко, що вийшла у ВСЛ, здебільшого про те, що всі ми трохи заховані, трохи занурені у свої власні схованки-лялечки. Але так не триватиме вічно, адже лялечка – це стан перед великою зміною, перед появою крил. Запрошуємо читачів на розмову про досвіди глибинної трансформації та про пошук невидимої суті речей в Івано-Франківську, Львові та Тернополі. 
 
Зустрічі відбудуться: 
 
Івано-Франківськ - 15 червня, 18:00. Книгарня «Є» (вул. Незалежності, 31);
 
Львів - 16 червня, 19:00. Арт-кав'ярня «Квартира 35», (вул. Вірменська, 35); 
 
Тернопіль - 17 червня, 18:00. Книгарня Є»» (вул. Валова 7-9).
 
«Розвиток, зростання, переходи з одного стану в інший, вічний рух і вічна дорога – таким постає наше життя у книзі «Лялечки», – каже Оксана Куценко. - Лялечки – це стан між попереднім важливим періодом життя і теперішнім. Опинившись у стані лялечки, особистість має час і можливість у теплому і затишному коконі відчути світ, осмислити себе у цьому світі. Навіть коли ми залишаємося на місці, ми вже йдемо, коли завертаємо у спогади – рухаємося уперед, коли мовчимо – вимовляємо найважливіше. Життя у коконі – вкрай важливий період для віднайдення і розуміння, у першу чергу, себе, а потім - і світу».
 
Чудові тексти у супроводі дивовижних ілюстрацій Анастасії Стефурак – гарний привід для розмови про зміни, великі й дрібніші, про ідентичність та вміння її зберегти в безконечному плині всього, що довкола.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage