"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Поетичний тур Юлії Мусаковської продовжується!

Юлія Мусаковська  уже презентувала свою нову поетичну збірку «Чоловіки, жінки і діти», що вийшла у «Видавництві Старого Лева», у Львові, Тернополі, Івано-Франківську та Чернівцях. А вже незабаром поетеса зустрінеться з читачами у Києві та Житомирі.

«Чоловіки, жінки і діти» -  книжка дуже відвертої і глибокої поезії, де перемішано все, з чим і як ми живемо останні роки: разючі зміни, біль, страждання, втрати, війни.

 «До збірки увійшли тексти, написані протягом 2013-2015 років, у передчутті та під час розгортання складних подій в країні, - каже поетеса. – Назви розділів збірки «глина», «залізо» та «вогонь» є спробою повернутися до первісного, до того, як усе починалося, переосмислити, ідентифікувати самих себе, відділити справжнє, важливе, від штучного і другорядного. Це створення чоловіків, жінок та дітей заново, коли глина лягає на залізний каркас і запікається у вогні».

«Книги з поетичної серії ВСЛ - це завжди суголосся думок та ідей, - розповіла заступник головного редактора видавництва Катерина Міхаліцина. - Зокрема у збірці «Чоловіки, жінки і діти», окрім голосу Юлі як автора, звучить голос поетеси Маріанни Кіяновської, яка стала автором сильної передмови, голоси творчої майстерні «Аґрафка» (Романи Романишин та Андрія Лесіва), які створили візуальний ряд для збірки. У цій книзі наче відкривається окремий світ, де колір переходить у слово, образ візуальний - в образ поетичний».

Ілюстрації дійсно стали емоційним доповненням до книги. Від першого розділу і до останнього сторінки поступово наливаються червоним, а в кінці збірки повністю стають багряними. Художники розповіли, що «пережили» цю збірку разом з Юлею Мусаковською, рядки віршів самі собою візуалізувалися, трансформувалися у зображення: «Нам дуже комфортно ілюструвати поезію, - каже Романа Романишин. - Єдине, що не за збірку кожного автора можемо братися: між мисленням поета та ілюстратора повинен виникати зв’язок. Коли такий зв’язок є – ти читаєш вірш, і в твоїй уяві слова візуалізуються, трансформуються у зображення. Власне, над збіркою  Юлі працювати було надзвичайно цікаво: її поезія пульсуюча, свіжа, водночас дуже сильна і дуже жіночна».

П`ятниця, 12 лютого – Київ, Книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3) – Модератор Олена Гусейнова  – Початок о 18.30.

Субота, 13 лютого – Житомир, «Львівська Майстерня Шоколаду» (майдан Перемоги, 7) – Модератор Оксана Куценко – Початок о 16.00

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage