"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Поетичний марафон «Втрата дому». Від особистої історії – до поезії
У неділю, 19 червня, в рамках V Аrt-Форуму «Дім, у якому ми живемо...» в Києві відбудеться поетичний марафон, під час якого звучатимуть вірші авторів «Видавництва Старого Лева», а саме Юлії Мусаковської, Любові Якимчук, Сони Ван, Олени Гусейнової.  Захід пройде у Домі освіти та культури «Майстер-клас» (вул. Лаврська, 16а, дах), початок о 15.00.
 
Головною темою форуму є  дім у всіх значення цього слова, тож саме в цьому контексті і відбуватиметься поетичний марафон. Історії про дім завжди здаються інтимними і приватними. Незалежно від того чи це історії про дім втрачений, чи про дім віднайдений. Втім поезія дає ключ до об'єднання побутових, історичних та буттєвих сенсів. І перетворює дім на точку відліку для людського емоційного досвіду.
 
Тож під час марафону поетеси розкажуть свої чотири інтимні й водночас універсальні історії про дім. Звучатимуть вірші Любові Якимчук зі збірки «Абрикоси Донбасу», Юлії Мусаковської зі збірки «Чоловіки, жінки і діти» (читає Ніка Новікова), вірменської поетки Сони Ван зі збірки «Лібрето для пустелі» (читає Саломе Енгибарян) та Олени Гусейнової з майбутньої книжки «Супергерої» (у супроводі вокалістки етно-лаунж проекту «Shopping Hour» Олени Львової). Від українського сходу до заходу, від Вірменії до Азербайджану, від горища до підвалу, - усюди звучить голос дому.
 
Вхід вільний.
 
Любов Якимчук - українська поетка та журналістка. До 2008 жила в Луганську. Авторка поетичних збірок «, як МОДА» та «Абрикоси Донбасу». Вірші перекладені англійською, шведською, німецькою, французькою, польською, словацькою, російською та на іврит.
 
 
Юлія Мусаковська - українська письменниця та поетеса. Працює в царині зв`язків з громадськістю. Авторка кількох поетичних збірок. ЇЇ вірші перекладалися  англійською, болгарською, російською та німецькою мовами.
 
Сона Ван - вірменська поетеса. За фахом – лікар-психолог. З 1978 року живе у Каліфорнії. Авторка шести поетичних збірок, її твори перекладено більш ніж десятьма мовами.
 
Олена Гусейнова - поетка, автор поетичних книжок «Відкритий Райдер» (2012) та «Супергерої», яка незабаром вийде у ВСЛ. Вірші перекладалися польською, словацькою, чеською та англійською.
 
Ніка Новікова - українська письменниця, художник-ілюстратор. Нині працює у сфері медіаправа, ілюструє книжки, бере участь у розробці настільних ігор, працює над графічними новелами.
 
Саломе Енгибарян – представник київської вірменської громади. Завідувач відділу обслуговування Центральної бібліотеки для дітей ім. Шевченка у м. Києві.
 
Олена Львова - за освітою психолог, за професією журналіст, за покликанням музикант. Вокалістка українсько-сербського етно-лаунж проекту «Shopping Hour».

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage