"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Піратський маршрут» Галини Малик потрапив до престижного каталогу «Білі круки»
До переліку престижного щорічного каталогу книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки 2020» («White Ravens 2020») потрапили дві українські книжки, серед яких зокрема книжка української письменниці Галини Малик «Піратський маршрут» у художньому оформленні Грасі Олійко, яка рік тому вийшла друком у «Видавництві Старого Лева».
 
Загалом до каталогу обрали 200 назв книг 36 мовами з 56 країн світу. Міжнародна молодіжна бібліотека в Мюнхені (International Youth Library), на сайті якої опублікували каталог, обирала книжки за критеріями літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства.
 
«Непросте завдання знайти “Білих круків” серед численних нових видань, які бібліотека отримує щороку як безкоштовні та оглядові екземпляри. Для складання каталогу рекомендацій з міжнародної дитячої та юнацької літератури, який видається щороку з 1984 року, потрібна ціла команда редакторів», – зазначають на сайті Мюнхенської бібліотеки.
 
2019 року до каталогу обрали також книжку Оксани Були «Туконі – мешканець лісу».
 
Міжнародний каталог «Білі круки" (The White Ravens) – це перелік понад 200 найкращих дитячих книжок із понад 40 країн світу. Вперше цей каталог вийшов 1996 року. Нині вважається одним із ключових орієнтирів у світі дитячої та підліткової літератури і не лише представляє найкращі видання, а й визначає ключові тенденції для видавців, критиків, продавців книжок і, звісно ж, для маленьких читачів та їхніх батьків. Щороку фахівці обирають найкращі видання з-поміж 9 тисяч книжок, які надходять до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage