0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Пірат Кузько Кузякін здійснив рейд на Київ

Знаний пірат Кузько Кузякін, автор книги «Зубасті задачки» вирішив піти ва-банк і у вівторок, 11 листопада провів одразу три зустрічі з дітлахами у Києві. На цей раз школярі виявилися настільки кмітливими, що винагороджуючи їх за розв’язані задачки морський розбійник залишив у столиці майже весь свій солодкий скарб.

Насамперед він відвідав Новопечерську школу. Спочатку випробування на знання пройшли першокласники. Вони лише розпочали своє навчання, але ерудицією не поступалися старшим школярам. Від першачків естафету перехопили їх старші товариші по школі, які теж не дали себе заплутати та лускали задачки, мов горішки.

   

Тож у Новопечерській школі Кузько Кузякін залишив левову частку свого піратського скарбу, але зупинятися не став – як-то кажуть, хто боїться намокнути, нехай не йде у плавання, – і поїхав до бібліотеки ім. Миколи Бажана. Тут на нього чекали учні ліцею № 144. І знову в пірата не вийшло збити дітей з пантелику: вони швидко розпізнали у змінених варіантах справжні українські прислів’я та відгадали загадки про школу.

Останні загадки від пірата були дуже важкі, навіть сам Кузько Кузякін розгадав їх свого часу з неабиякими зусиллями. Тож автор книги «Зубасті задачки» був настільки вражений, що віддавати залишки своїх піастрів йому було зовсім не прикро. Врешті-решт, у морських боях він здобуде собі ще, а ці нехай залишаються розумним діткам – вони заслужили.

Фото: Вікторія Кравчук

Вам може бути цікаво
Галина Вдовиченко та 36 і 6 котів їдуть у Київ!
Осіння читанка: 7 нових книжок для молодших школярів
Роман Клочко презентує «Домівку для минулого» у Львові
«Франческа…» – супергероїня, сила якої – ті, хто поруч
Уривок із книги «Іван і Феба» Оксани Луцишиної
Богдана Бондар проведе майстер-клас з малювання у Києві
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати