0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Пірат Кузько Кузякін здійснив рейд на Київ

Знаний пірат Кузько Кузякін, автор книги «Зубасті задачки» вирішив піти ва-банк і у вівторок, 11 листопада провів одразу три зустрічі з дітлахами у Києві. На цей раз школярі виявилися настільки кмітливими, що винагороджуючи їх за розв’язані задачки морський розбійник залишив у столиці майже весь свій солодкий скарб.

Насамперед він відвідав Новопечерську школу. Спочатку випробування на знання пройшли першокласники. Вони лише розпочали своє навчання, але ерудицією не поступалися старшим школярам. Від першачків естафету перехопили їх старші товариші по школі, які теж не дали себе заплутати та лускали задачки, мов горішки.

   

Тож у Новопечерській школі Кузько Кузякін залишив левову частку свого піратського скарбу, але зупинятися не став – як-то кажуть, хто боїться намокнути, нехай не йде у плавання, – і поїхав до бібліотеки ім. Миколи Бажана. Тут на нього чекали учні ліцею № 144. І знову в пірата не вийшло збити дітей з пантелику: вони швидко розпізнали у змінених варіантах справжні українські прислів’я та відгадали загадки про школу.

Останні загадки від пірата були дуже важкі, навіть сам Кузько Кузякін розгадав їх свого часу з неабиякими зусиллями. Тож автор книги «Зубасті задачки» був настільки вражений, що віддавати залишки своїх піастрів йому було зовсім не прикро. Врешті-решт, у морських боях він здобуде собі ще, а ці нехай залишаються розумним діткам – вони заслужили.

Фото: Вікторія Кравчук

Вам може бути цікаво
Дітям і батькам. Книжки для спільних читань!
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
Я працюю у видавництві: очікування VS реальність
10 фактів про Надійку Гербіш
Жіночі історії: книги, які більше сподобаються дівчатам
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати