"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Перший український «Ше.Fest»
На честь 200 річниці від дня народження Тараса Шевченка у с. Моренці, що на Черкащині, відбудеться перший всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest». Фестиваль триватиме з 16 по 17 серпня.
 
На відвідувачів чекає безліч культурницьких та розважальних заходів, функціонуватимуть музична, літературна, просвітницька та театральна сцени. Під час заходу можна буде відвідати відкриті лекції про Тараса Шевченка, літературні читання та поетичні битви, де прозвучать вірші Анни Малігон, Павла Коробчука, Келя Ликеренка, Дмитра Лазуткіна, Світлани Поваляєвої, Олега Коцарєва та інших поетів.
 
На театральній сцені проходитимуть вистави за сюжетами творів Кобзаря, а ввечері показуватимуть документальні та художні фільми про Шевченка.
 
Також гості заходу зможуть взяти участь у майстер-класах з ілюстрування на прикладі «Кобзаря», з гончарства, плетіння, ковальства, бондарства та інших видів народного мистецтва. Дітвора зможе гратися, водити хороводи, співати, слухати казки, - для цього на фестивалі функціонуватиме дитячий майданчик.
 
Музичну атмосферу фестивалю створять гурти «Тінь Сонця», «Веремій», «Колір Ночі», «Фолькнери», «Рутенія» та інші.
 
А також на відвідувачів чекають народні співи, танці та безліч позитиву!
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage