0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Перший повнометражний фільм про Туве Янссон презентують у 2020 році
Чудові новини для шанувальників літературної мами мумі-тролів, фінської письменниці й художниці Туве Янссон – вже наступного року на великі екрани вийде біографічний фільм про авторку улюблених історій мільйонів дітей у всьому світі.
 
 
Стрічка розкаже про роки формування Туве у післявоєнному Гельсінкі, коли вона написала свої перші книги,
вперше закохалася у жінку і насолоджувалася першими проблисками слави, яку їй принесли історії про дивовижних мумі-тролів.
 
Зйомками фільму займеться фінська кінокомпанія «Helsinki Filmi». Режисером фільму стане Заїда Берґрот, сценарій – Єви Путро. Зйомки розпочнуться вже у листопаді в Гельсінкі і триватиме до початку наступного року. Прем’єра стрічки запланована у Фінляндії восени 2020 року.
 
«Ми переповнені неймовірно великою цікавістю до фільму про Туве. Говорячи про стрічку з фінами, скандинавами або людьми з-за меж Північного регіону, отримували миттєву реакцію: "О, я люблю Туве Янссон. Нарешті про неї знімуть фільм"», – розповіла Андреа Рейтер, яка працюватиме над стрічкою зі своїм колегою, сценаристом Алексі Барді.
 
«Для нас дуже важливо, що фільм вийде фінсько-шведською мовою і буде знятий у Гельсінкі – це те, чим ми пишаємося», – додала Рейтер. 
 
 
«Дуже приємно, що вирішили зняти фільм про Туве, і тішить, що він висвітлюватиме той період її життя, про який люди знають зовсім небагато», – зауважила племінниця Туве, голова правління «Moomin Characters» Софія Янссон і додала, що стрічка радше буде художньою, аніж документальною.
 
 
 
Вам може бути цікаво
«Дівчина Онлайн» Зої Заґґ: уривок із книжки
Ми всіх тут знаємо: п’ять поетичних книжок «непоетичного» 2019-го
МВА за 10 днів
Сільбігер Стівен
Виходить кулінарний записник за мотивами роману «Фелікс Австрія» та фільму «Віддана»
Що читати, щоб стати знаменитим та знайти роботу мрії
stary_lev Стежити
дописів читачів