"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Першого вересня школярам розповідатимуть про єдність України
Цього навчального року перший урок школярів буде присвячений темі «Україна – єдина країна». Таке рішення зумовлене складною суспільно-політичною ситуацією в країні та необхідністю національного виховання молодого покоління, - пояснює Міністерство освіти і науки України.
 
Перший урок має пояснити дітям поняття єдності й цілісності України, її незалежності та демократичності, а також наголосити на єдності багатонаціонального народу, з якого складається країна, попри всі існуючі суперечності.
 
Вчителі ознайомлять учнів з основними історичними подіями становлення державності України від часів Київської Русі до недавніх подій; спробують пояснити приналежність до України та особисту відповідальність за долю держави та українського народу. Частина уроку буде відведена на виховання патріотизму, поваги до державної символіки, традицій, а також формування готовності до служби Україні.
 
«Основний зміст Першого уроку має бути спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу, що її населяє. Важливо акцентувати увагу дітей на тому, що Крим і Донбас – це Україна, що люди, які мешкають на цих територіях, – громадяни України, - йдеться у Листі Міністерства освіти і науки України. - Вчитель має акцентувати увагу на тому, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя людини, який виявляється не тільки під час надзвичайних ситуацій. Важливо, щоб учні ідентифікували себе з українським народом, прагнули жити в Україні, розуміли необхідність дотримання конституційних та правових норм, володіння державною мовою, шанобливого ставлення до історії, культури та традицій українського народу».
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage