0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Перші видання творів Шекспіра, Свіфта і Бекона продадуть на аукціоні
Одну з найважливіших колекцій історичних книг, серед яких видання творів Вільяма Шекспіра, перше видання «Мандрів Гуллівера» Джонатана Свіфта, підписані книги віршів Вільяма Вордсворта і низка середньовічних рукописів, виставлено на аукціон. Колекцію, яку оцінюють у 2,3 мільйони доларів, продадуть 7 червня на аукціоні «Sotheby’s».
 
 
Ключовим лотом, як очікується, стане «Перше фоліо» Шекспіра - друге (1632 року), третє (1664) і четверте (1685) видання. Третє видання книги є рідкісним, адже чимало непроданих примірників були знищені під час пожежі в Лондоні у 1666 році. Припускають, що видання продадуть за 64 тисячі доларів.
 
 
«Перше Фоліо» Вільяма Шекспіра, третє видання
 
Іншим унікальним лотом стане перше видання найвідомішого твору Джонатана Свіфта «Мандри Гуллівера». Також серед виставлених на продаж книг можна буде побачити рідкісне видання Френсіса Бекона «Просування навчання», яке оцінюють у понад 60 тисяч доларів. Ще - одну з найбагатше ілюстрованих книг Європи XV століття - «Нюрнбергські хроніки» 1493-го. Книга, за оцінками, коштує близько 51 тисячі доларів. Також у колекції - видання 1587 року «Хронік» Рафаеля Голіншеда та видання 1561 року «Кентерберійських оповідань» Джеффрі Чосера.
 
 
Видання «Мандрів Гуллівера» Джонатана Свіфта, 1726 року
 
Колекція належала ірландському судді та книголюбові Вільяму О'Брайєну, який збирав книги у 1880-90-х роках. Після його смерті видання перейшли до громади Єзуїтського коледжу в Міллтауні у Дубліні. Оскільки книги рідко використовувалися вченими і багато з рукописів потребували спеціалізованого зберігання, власники архіву вирішили продати видання в надії знайти колекціонерів, які будуть оберігати їх.
 
 
Вам може бути цікаво
У Британії оголосили переможців престижних премій The Carnegie & Kate Greenaway Medals
Поетичний вечір Дмитра Лазуткіна в Києві
Вірш дня. Лесь Белей
Панночку вбили. Рецензія на книжку «Білий попіл»
«Два роки, вісім місяців і двадцять вісім ночей». Уривок з роману Салмана Рушді
Книгарня-кав'ярня Старого Лева у Дніпрі святкує День народження!
stary_lev Стежити
1254 дописів 23335 читачів
Коментарі
Image CAPTCHA
Введіть символи які зображені на малюнку
Опублікувати