"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Перезавантаження: 7 книжок для відпустки
Відпустку можна провести на морі, в горах, в селі, вдома, можливо, на безлюдному острові, чи десь в Антарктиді (непогана ідея з огляду на неймовірну спеку) — але з книжкою. У гамаку чи на канапі, у кріслі-качалці, у спальнику, на терасі пентхаусу, в наметі — але з книжкою. Книжки для відпустки не обов’язково повинні бути розважальними, але й складних, суперечливих творів ми теж не радимо. Як вам ці сім?..
 
Тетяна Гордієнко, WOMO
 
Франческа. Володарка офіцерського жетона
Дорж Бату, «Видавництво Старого Лева»
 
 
Абсолютний бестселер і чемпіон зі створення гарного настрою. Хто минулого року не читав першої частини пригод Франчески та її колег у Центрі корекції траєкторій NASA, той багато втратив, але має шанс надолужити цього року: нова книжка вдвічі товща і не менш дотепна. Всілякі смішні випадки і жарти доповнюють собою  правдиві (тому що автор дійсно працює у NASA і є напарником Франчески) невигадані історії про дружбу, любов, толерантність, бійки, афери, спецоперації і навіть смерть.
 
Добрі новини з Аральського моря
Ірена Карпа, #книголав
 
Ірена Карпа — це цікаво. Це ніколи не нудно. Письменниця розповідає, що працювала над романом три роки, дбайливо й вигадливо переплітаючи між собою історії реальних жінок. Нам подобається шукати себе у її героїнях і, безперечно, кожна з нас знайде героїню зі схожим психотипом. Авторка обіцяє, що «в книзі є все: фешн, секс, стиль життя, зрада, втеча, пошук себе, вбивство, інтрига, смак вина і багато-багато Парижа.» Різні життя героїнь у певний момент зустрічаються і… відбувається дещо несподіване і блискуче!
 
Чекай удома, коли повернуся
Ельчін Сафарлі, «Book Chef»
 
Неймовірний успіх Сафарлі, автора романів про «кохання зі східними прянощами», триває. Після його щемливого «Про море мені розкажи» вийшов роман «Чекай удома, коли повернуся», який розповідає про взаємини батька і доньки, про його намагання розповісти свою історію життя, про раптове, а інколи воно буває й запізнілим, усвідомлення того, що все найрідніше і найзатишніше чекає на нас саме вдома.
 
Дітлахи Анансі
Ніл Гейман, «КМ-Букс»
 
«Американські боги«, як і майже увесь Гейман. — книга для відпустки, яка дарує пригоди у нових світах, відпустку у відпустці. «Дітлахи Анансі» — історія, пов`язана з одним з персонажів «Американських богів», паном Нансі у дещо екстравагантному прикиді та з чудовим почуттям гумору. Власне, історія починається з того, що він помер. Помер так, що вся родина не знала, де подітися від сорому. А син пана Нансі, той, що жив далеко у Лондоні, і не знав, що татко його — один з богів і всю його божественну суперсилу забрав собі другий син. Ну, а далі тихий бухгалтер заявляє про свої інтереси спадкоємця і починається найцікавіше. «Дітлахи Анансі» виборола низку нагород 2006 року, зокрема премію журналу «Локус» та Британську премію фентезі.
 
Чарівник
Рене Баржавель, «Навчальна книга — Богдан»
 
Історія про короля Артура й Мерліна — це для дітей, вважаєте ви? О, як ви помиляєтеся! Тому що перед вами — найцікавіша, найяскравіша й наймагічніша версія знаменитих легенд. Ви поринете у світ добрих знайомих: лицарів, чаклунів, фей, королев і королів, пророцтв, мечей і кохання, але все це Баржавель переплів із певними елементами сучасності. Таким чином знайомі історії стають і ближче, і цікавіше.
 
Шлюб протилежностей
Еліс Гофман, «Фабула»
 
Талановиті митці народжуються і від звичайних собі шлюбів. Але не Каміль Пісарро, один з «найголовніших» французьких імпересіоністів. Він — плід забороненого, скандального кохання на Карибських островах. Його мати, юна Рашель, дочка євреїв, які втекли з Європи, була видана заміж за вдівця з трьома дітьми. І раптом удівець цей помер. А з Європи приїхав його красень-племінник Фредерік. І ось спалахує любов, вибухає скандал, народжується майбутній геній.
 
Сам в океані
Слава Курилов, «Час майстрів»
 
Коли літня спека заскочила тебе у місті, все, про що мрієш — це безкраїй блакитний океан, острови, пальми, прозорі хвилі. Один радянський океанограф заради цієї мрії зістрибнув з круїзного лайнера і плив до найближчого філіпінського острова три дні. Щоправда, замалим для нього було не місто, а велика країна, де ніхто не був вільним думати, говорити, а тим більше їздити куди заманеться. А особливо різні неблагонадійні юнаки. Звали того юнака Слава Курилов, він у 1970-х був водолазом, йогом й бунтівником. Це майстерно написана книжка про звільнення і про те, що ми колись маємо усвідомити: немає нічого кращого, ніж відповідати на виклики, але життя дане нам не для того, аби ми терпіли якусь дияволіаду і мучились. В решті решт, ми належимо світу, Великому океану, в якому немає кордонів і він наш, якщо, звісно, ми не злякаємось хвиль, акул, темряви, переслідувань і майбутнього.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage