"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Перехожі» Богдана Логвиненка – у Києві
Фото - Денис Куцевалов
 
У п’ятницю, 9 вересня, в київській Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) читачі зможуть не лише першими погортати книгу Богдана Логвиненка «Перехожі. Південно-Східна Азія», а й побувати на її дебютній презентації. А ще поговорити з автором та послухати захопливі історії про його мандрівки Таїландом, Лаосом, В’єтнамом, Малайзією та Сінгапуром. Модеруватиме зустріч Катерина Аврамчук. Початок зустрічі о 18:30.
 
Мабуть, більшість із нас, читаючи історії Богдана Логвиненка у Facebook, запитували себе: «І чому це досі не стало книгою?». У Старого Лева виникла аналогічна думка, і як результат – з’явилась книга неймовірних історій про подорожі екзотичними країнами.  Їі герої — такі ж як і ми з вами, а, може, й ми самі — звичайні перехожі з незвичайними пригодами. «Це уривки із життя різних людей, фрагменти наших раптових зустрічей, а часом — підглядання у шпарину. Мандрівники часто описують подорожі суто через власну призму. А ці тексти — невеличка спроба побачити мандри очима інших людей», - каже Богдан Логвиненко.
 
«Перехожі» — це 2,5 років подорожей автора Південно-Східною Азією. Це шматочки Таїланду, Лаосу, В’єтнаму, Малайзії, Сінгапуру, вміщені на 220 сторінках книги. Це портрети корінних мешканців і туристів, індійських студентів і в’єтнамських мільйонерів, типових таксистів і нетипових власників кафе. «Історії  «Перехожих» майже не пов’язані одна з одною, тож  їх можна  читати як завгодно: з початку, середини чи кінця, - додає автор. -  Це те, що вдалося записати під час подорожей — на вісімдесятому поверсі хмарочоса, під пальмовим листком, яким я закривався від дощу, на мішках з бананами... У потягах, автобусах, літаках, човнах  і навіть на мопеді».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage