"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Павло Коробчук розкаже про війну, любов і мудрість у п’яти містах України!
З 22 по 25 лютого Павло Коробчук презентує свою нову книгу поезії «Хвоя» у Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Сумах та Києві. Збірка тільки-но вийшла у «Видавництві Старого Лева», формують її три теми – війна, любов і мудрість. А 99 віршів - гілочок «Хвої» - є підказками на шляху до знаходження себе, до умиротворення.
 
Завершальним сотим віршем, сотою гілочкою збірки повинен стати читач. Для нього у книзі спеціально відведена сторінка і «місце за роялем». «У книжці є зображення: рояль із порожнім стільцем, - розповідає Павло. - Задум такий, що читач прочитує книжку, стає сотим віршем і займає порожнє місце за роялем. Тільки тоді збірка є завершеною. Адже книжка без читача – не книжка. Сама ж назва «Хвоя» втілює мудрість, ген, архетип, а гілочка хвої поєднує людину з людиною через покоління. Збірка складається з трьох частин: військової, інтимної та родинної лірики. В останній втілена мудрість моїх дідуся із прабабусею».
 
Графік зустрічей:
 
21 лютого - Запоріжжя- Обласна універсальна наукова бібліотека (просп.Соборний, 142), 18.30 -  Модератор Олесь Барліг;  
 
22 лютого - Дніпро - Книгарня «Є» (вул. Глінки, 15), 18.30 - Модератор Надійка Вовк;           
 
23 лютого - Харків - Книгарня «Є» (вул. Сумська,3), 18.30 - Модератор Ростислав Мельників;
 
24 лютого - Суми - Книгарня «Є» (вул.Соборна,44), 18.30 - Модератор Владислав Івченко;
 
25 лютого – Київ - Кнайп-клуб «Купідон» (вул. Пушкінська, 1-3), 18.00 - Модератор Анастасія Євдокимова;
 
4 березня - Житомир – «Львівська майстерня шоколаду» (майдан Перемоги, 7/8), 17:00 – Модератор Оксана Гаджій.
 
Павло Коробчук - поет, музикант, журналіст, дипломований сходознавець. Автор семи поетичних книг, співавтор збірки «Цілодобово» (спільно з Б. Горобчуком та О. Коцаревим). Дебютний роман Павла «Море для шульги» вийшов у 2012 році, книга малої прози «Священна книга гоповідань»  - у 2014-му. Лауреат конкурсів «Смолоскип», «Підкова Пегаса», «Літературний Олімп», «Коронація слова» та багатьох інших. Переможець 20-ти літературних слемів. Грає на барабанах у кількох гуртах, пише електронну музику. Живе у Києві, працює на Радіо Свобода в проекті «Донбас.Реалії».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage