"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Павло Коробчук презентував книжку «Ключові клапани» у Дніпрі
«Ключові клапани» Павла Коробчука  це історія незалежності України через життя людей. Роман розповідає історію чотирьох друзів і та їхній життєвий шлях який часто має певні циклічні повтори.
 
Автор розповів про те, як роман отримав свою назву:«Робоча назва роману була інша. На початку я планував назву “Чоловіки, які втратили все”, але згодом я подумав, що це занадто вже депресивно. Частково роман і писався про чоловіків, які втрачають все, проте вже в процесі написання захотів назвати книжку інакше,  щоб кінець вже був світлішим і позитивнішим. Хотілося також, щоб вийшла музична тема на передній план».
 

«Роман має сюжетні рефрени такі своєрідні повтори з доповненням певних сенсів та деталей. Така спіральність подій подібна до валторни, на якій з натиском клапанів змінюється звучання. Відповідно і герої книжки змінює своє життя залежно від того, як вони натискають клапани на спіралі подій свого життя», – каже автор.
 
Книга також показує усі ключові етапи розвитку незалежності нашої держави, і охоплює період від 24 серпня 1991 і до сьогодення. «Багато чого я брав зі свого досвіду, досвідів моїх друзів або знайомих. В архіви про 90-і я, наприклад, залазив для того щоб дізнатися чи з’явилася жуйка «Love is» у 93-му чи 94-му. Такі деталі можуть бути не помітні, але я намагався, щоб навіть такі хронологічні деталі збігалися з дійсністю, зазначив автор. А от з двох останніх революцій я вже мав власний досвід, адже активно приймав участь у «помаранчевій революції» та «революції гідності».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage