0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Пам’ятник Едгару По з’явиться у Бостоні
Восени у Бостоні (США) з’явиться пам’ятник відомому письменнику Едгару Алану По. Скульптуру створять за проектом Стефані Рокнак «Повернення По в Бостон», яку було визнано найкращою у конкурсі серед 265 учасників з 13 країн.
 
За задумом, скульптура Едгара По повинна бути бронзовою у натуральний розмір. Письменник буде в плащі, що розвівається на вітру, в руці - валіза, а поруч з ним, звичайно ж, вірний супутник - ворон. Стефані Рокнак так розповідає про свій проект: «Він щойно зійшов з поїзда, йде на південь у напрямку до свого будинку, де народився, де колись жили його батько і мати. Його валіза сповнена ідей і світової слави, він нарешті повертається додому». Обличчя поета висловлює цілу гаму почуттів: біль, гнів, смуток , але в той же час навіть ледь вловиму надію.
 
Менеджер проекту Жан Мінея зазначив, що скульптура метафорично виражає той внесок, який зробив Едгар По в розвиток світової літератури, автор створює динамічний образ, що втілює творчу енергію поета. Творіння Стефані Рокнак сприятиме «олюдненню» образу Едгара По, допоможе нагадати про те, що об'єднує його з Бостоном.
 
Відкриття статуї планується провести до 165-річчя з дня смерті письменника.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Безкоштовна кур`єрська доставка по Львову
З музикою легше: мелодійні книги
Знижки на дитячі книжки до 40%!
Даруємо знижку на книжку тижня: «Лексикон львівський: поважно і на жарт»
Дітям і батькам. Книжки для спільних читань!
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати