0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Останній твір Террі Пратчетта переїхали котком
Всесвітньовідомий письменник, автор фентезійного циклу творів «Дискосвіт» Террі Пратчетт покинув цей світ у березні 2015 року. І лише кілька днів тому було виконано одне з останніх бажань письменника – знищено його останній та незавершений твір. 
 
Independent, чільне фото – ВВС
 
У п`ятницю, 25 серпня, жорсткий диск, на якому зберігався недописаний роман Пратчетта, було знищено паровим котком John Fowler & Co під час Великого ярмарку парових машин у Дорсеті (Англія). Фото цього «ритуалу» опублікував Роб Уілкінз, розпорядник майна, колишній секретар та близький друг письменника.
 
 
Ще один друг Пратчетта, фантаст Ніл Ґейман раніше у розмові із газетою «The Times» зазначив, що «Террі хотів, аби все, що він напрацював на момент своєї смерті, вивезли разом з його комп'ютерами, розмістили посеред дороги й це все переїхали котком». Тоді Ґейман додав, що, як і багато шанувальників Пратчетта, радіє, що це бажання автора поки не виконали.
 
Зруйнований диск представлять на виставці у музеї Солсбері (графство Уілтшир, Англія), що  триватиме з 16 вересня по 13 січня 2018-го року. 
 
Вам може бути цікаво
Марія Титаренко: «Діти нас навчають. Навіть більше, ніж ми їх».
«Дівчина Онлайн» Зої Заґґ: уривок із книжки
Ми всіх тут знаємо: п’ять поетичних книжок «непоетичного» 2019-го
МВА за 10 днів
Сільбіґер Стівен
Виходить кулінарний записник за мотивами роману «Фелікс Австрія» та фільму «Віддана»
stary_lev Стежити
дописів читачів