"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Опублікують збірку оповідань Тома Генкса
The Вookseller, фото - JASON LAVERIS/FILMMAGIC
 
Зірка фільмів «Філадельфія», «Форрест Гамп», «Врятувати рядового Раяна» та інших, американський актор Том Генкс все більше захоплюється письменництвом. Уже незабаром у видавництвах «William Heinemann» (Великобританія) та «Knopf» (США) світ побачить збірка оповідань актора під назвою «Надзвичайний друк» («Uncommon Type»). Книга також вийде в електронному та аудіоформатах.
 
Генкс почав писати свої твори у 2015 році, і вже у жовтні оповідання вийдуть однією книгою. Одна з історій розповідає про іммігранта, який прибув у Нью-Йорк після того, як громадянська війна у його країні зруйнувала родину та життя героя. Інша – про людину, яка стає новою знаменитістю кабельного каналу ESPN. У центрі ще однієї оповідки – ексцентричний мільярдер і його вірний помічник, котрі бажають реалізувати свої мрії в Америці. Також до книги увійде розповідь про життя самого Генкса. Кожне з оповідань пов`язане з друкарськими машинками – великою любов’ю актора, адже його колекція нараховує понад 100 екземплярів. 
 
«Надзвичайний друк» сповнений оригінальних голосів і пам'ятних персонажів. За допомогою цих на диво довершених, яскравих і життєвих історій, Том Генкс демонструє свій розкішний письменницький талант і захопливий новий голос у художній літературі», - зазначає представник видавництва Артур Джейсон.
 
Збірка була написана у різних країнах та у дорозі між ними, щоб це не перешкоджало акторській діяльності автора. «За два роки написання творів я працював над фільмами в Нью-Йорку, Берліні, Будапешті та Атланті, писав ці історії в готелях, під час прес-турів, у вихідні, в літаках, у себе вдома, в офісі», - розповідає Генкс.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage