"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Оприлюднили список претендентів на Нобелівську премію 1963 року
У 1963 році Нобелівську премію з літератури отримав грецький поет Георгіос Сеферіс, за якого всі члени журі висловились одноголосно. Цьогоріч Шведська академія, яка присуджує премію з літератури, «розсекретила» список претендентів на премію 1963 року. Адже дані про висунення на Нобелівську премію стають загальнодоступними лише через 50 років.
 
Як виявилось, тогорічними претендентами на Нобелівську премію, що ввійшли у «коротний список», були ірландець Семюел Беккет, якому присуджено премію в 1969 році, та чилійський поет Пабло Неруда, який отримав премію в 1971 році. У списку були американський поет Уіст Х'ю Оден, японський поет і драматург Юкіо Місіма, датсько-норвезька новеліст Аксель Сандемусе, грецький поет Георгіос Сеферіс. У число номінантів також входили Беккет , Набоков , Євтушенко і де Голль.
 
Серед опублікованих матеріалів, окрім списку номінантів, були пояснювальні записки шведських літераторів, а також висловлювання членів Нобелівського комітету щодо кандидатів на присудження премії.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage