0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Онлайн-освіта в Україні: що нового?
 
У багатьох країнах онлайн-освіта починає виборювати ключові позиції на різних рівнях навчального процесу. Все більша кількість людей реєструється на онлайн-курси різної тематики та здобуває знання швидко й ефективно, не виходячи з дому. В Україні ця система навчання тільки робить свої перші кроки. Іван Примаченко, співзасновник освітньої онлайн-платформи Prometheus, підбив підсумки ефективності курсів у 2015 році та поділився прогнозами інтернет-навчання в Україні на 2016 рік.
 
У 2015 році на Prometheus`і з`явилося кілька нових курсів, а кількість зареєстрованих користувачів наразі сягає 150 тисяч. Проте найголовнішим досягненням організатори вважають залучення до роботи українських університетів. На думку Івана Приймаченко це свідчить про те, що наукові кадри України розуміють потребу переводити освіту на новий рівень, залучати максимум можливостей та давати суттєвий результат за короткі терміни.
 
 
 
Окрім залучення українських навчальних закладів, Prometheus заручається підтримкою провідних світових університетів. Так, у квітні стартує курс CS50 Гарвардського університету «Основи програмування», на який уже зареєструвалося понад 33 тисячі учасників. Цей курс доступний за вільною ліцензією від Creative Commons, тож засновники Prometheus`у планують перекласти 50 лекційних годин українською і зробити їх доступними для більшої кількості людей. До перекладу уже залучено понад 100 волонтерів з усієї України. 
 
 
 
Іван Примаченко зауважив, що поки не всі університети в країні готові визнати масові онлайн-курси, проте деякі згодні підтримати стратегію blended education – інтеграцію таких курсів у навчальну програму. Наприклад, Український католицький університет, який запровадить цю стратегію до 2020 року. 
 
Інтерв’ю з Іваном Приймаченком можна прочитати тут
 
Вам може бути цікаво
Подорожі. Головоломки
Пантєлєєв Віктор
Гілл Майкл
Мейнард Марк
Расел Рут
Еверол Наєра
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати