"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Ольга Герасим’юк у проекті Мар’яни Савки «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину»
Стартує новий проект письменниці, головного редактора «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки: цикл з 12-ти публічних інтерв’ю «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Перша зустріч у рамках проекту відбудеться у п’ятницю, 26 лютого, у Львові у дворику «Копальні Кави» (пл. Ринок, 10). Початок о 17:00. Героєм публічного інтерв’ю стане відома телеведуча, перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк. А цінність, про яку розмовлятиме з нею Мар’яна Савка, – Рівність.
 
«Я вирішила запросити до проекту 12 жінок, які для багатьох у нашому середовищі є моральними авторитетами, а ще людьми, які свої слова підтримують діями, - розповідає Мар’яна Савка. - Серед запрошених до проекту жінок – Ольга Герасим’юк, Зоя Казанжи, Лариса Денисенко, Ірина Подоляк, Юлія Міщенко. Всіх імен не відкриваю, нехай буде інтрига. Ми довго жили у суспільстві, в якому ніхто не говорив про цінності як головні підвалини того спільного дому, який ми будували. Відтак будували кособокий дім, який дуже легко розвалити. Революція гідності лише зупинила цей безтямний процес, а загарбницька війна показала, як ці стіни падають і стають руїнами. І ми знову стоїмо на руїнах, і нам треба закладати нові підвалини. Поки для нас цінності – чесність, справедливість, рівність, людяність, милосердя – не стануть щоденною практикою, а не лише красивими словами, ми не зможемо збудувати повноцінне суспільство. Говорити про цінності – не просто важливо, а життєво необхідно».
 
Проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» передбачає 12 публічних інтерв’ю (щомісяця по одному інтерв’ю в одній і тій самій локації – у львівській «Копальні кави») з цікавими і впливовими жінками. Він має кілька завдань. Перше – озвучити важливі та болючі для суспільства теми. Друге – від розмови перейти до реальної допомоги. Цим проектом збираємо кошти для ремонту і облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському Охматдиті. У форматі free donation людям, які прийдуть на зустріч, ми запропонуємо «оцінити» розмову. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року. 
Музичний гість першої зустрічі – гітарист Сергій Гурін. 
 
Прес-конференція з нагоди старту проекту відбудеться у п’ятницю, 26 лютого, о 12:00 – у львівському дворику Копальні  Кави (пл. Ринок, 10).

Медіапартнер проекту - theUkrainians.

 
Спікери:
 
- Мар’яна Савка – автор проекту, письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева»;
- Ольга Герасим’юк – журналіст, медіаменеджер, телеведуча, перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;
- Андріана Мальська – асистент кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики ЛНМУ ім. Д. Галицького.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage