"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Олена Захарченко презентувала «Хутір» київським школярам
У вівторок, 24 листопада, у Введенській гімназії № 107 в Києві письменниця Олена Захарченко зустрілась зі школярами та презентувала їм свою нову книгу «Хутір», що вийшла друком у «Видавництві Старого Лева». Під час зустрічі авторка розповіла про книжку та її героїв, наприклад, Сергійка, який дуже любить звірів, та Христю, бабуся якої є справжньою Лісовою Князівною. 
 
«Христя також з часом повинна стати Лісовою Князівною, і в один день дівчинка опиняється у дивному місці, у залі, де багато людей, схожих на звірів, але насправді то звірі, перетворені на людей…» - розповідала письменниця. 
 
Школярі змогли не лише послухати розповіді Олени Захарченко, а й стати учасниками справжнього театрального дійства. Серед усіх охочих Олена обрала акторів, що мали виконати ролі самої Лісової Князівни та різних мешканців лісу - вовка, лося, лиса та інших. Активна частина презентації перетворилася на справжнє шоу - діти із задоволенням виконували ролі та аплодували своїм однокласникам та друзям. Після забави гості презентації радо слухали уривки з книжки, зачитані Оленою, та активно ставили питання. 
«Це книжка про пригоди, але в ній є елементи і трішки містичні, і пов’язані з історією України, - говорила Олена Захарченко. - Я хотіла розповісти про те, що було раніше, що колись не було такої незалежної країни, якою Україна є зараз, і що сталося потім. Розповісти так, щоб читати було цікаво і про нашу історію, і про пригоди дітлахів». 
 
Зустріч завершилася взаємними аплодисментами, подяками та запрошенням приходити іще, а також - автограф-сесією автора.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage