0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Олена Гусейнова розповіла про супергероїв серед нас
Під завісу третього дня Форуму видавців прекрасні жінки - поетеса Оленка Гусейнова, композиторка Таня Ша, вокалістки Олена Львова й Таня Радостєва - представили поетично-музичний перформанс «Супергерої. Історія для голосів, вокального процесора та метронома». 
 
 
Проект, створений на основі віршів з нової поетичної книжки Олени Гусейнової «Супергерої» та музики Тані Ша, розкрив перед глядачами чарівну історію, де слова гармонійно переливаються у звуки. Герої цієї історії рухаються містом, яке то засинає, то прокидається. Звук за звуком перед глядачами постає любовне життя, особиста міфологія, потреба і неможливість дому, а буденна недосконалість обертається джерелом для знаходження суперсили.
 
 
«Коли я писала книжку «Супергерої», то в якийсь момент зрозуміла, що поезії замало, - розповіла Олена. -  Замало вміти і мати змогу писати поезію. Потрібен ще й перекладач, який зможе допомогти перекласти ті мої болісні відчуття і почуття, про які я пишу, зробити їх ще ближчими до читача. І таких чудових перекладачів і перекладів у мене зараз є два. Один втілився у книжку «Супергерої» завдяки Творчій майстерні «Аґрафка», Романі та Андрію, які вміють читати, відчитувати і творити нову дуже точну візуальну мову. А інший - музичний - зараз втілиться на сцені завдяки моїй подрузі, одному з кращих композиторів країни, - Тані Ша».
 
 
Вам може бути цікаво
Ірина Славінська: «Ця книжка – про голоси, які ми чуємо і якими розповідаємо історії»
Даруємо знижку -20% одразу на дві книжки тижня Мілана Кундери
Українські новинки, які не можна пропустити
Скандинавська читанка
Гармонія тексту та ілюстрацій: Топ-12 книжок для дітей з авторським художнім оформленням
Ольга Герасим'юк презентує свою книгу у Львові та Івано-Франківську!
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати