"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Олексій Чупа презентує свою книгу «Вишня і Я» у Вінниці
Про дітей, дорослих, помаранчі, метеликів, відданість і страх, літо і дощ, Велетня і вишневу кісточку, а також про дитинство – реальне та уявне, про його чарівності та прикрості. Про все це і багато іншого йтиметься на зустрічі з Олексієм Чупою та презентації його дуже особливої книжки «Вишня і Я», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Подія відбудеться у Вінниці у Книгарні «Є» (вул. Соборна, 89) у вівторок, 24 травня, о 18:00. Модеруватиме зустріч Олександр Мельник.
 
Олексій Чупа, автор таких книжок, як «10 слів про Вітчизну», «Бомжі Донбасу», «Казки мого бомбосховища», «Акваріум», написав неймовірно зворушливу і дуже камерну повість «Вишня і Я». «Це історія покинутої дитини і дорослого чоловіка, - розповідає він. -  І я вклав у цю книгу найбільше свого дитячого досвіду. У розмовах головних героїв - Ярчика та Вишні, 6-річної дівчинки, - є багато моїх власних розмов з дитиною, що живе у мені. Насправді, цей свій текст я найбільше люблю, бо у ньому не змушений був писати про політичні/соціальні контексти чи про насильство, яким повне наше життя. У чомусь ця книжка ідилічна. І вона – дуже і дуже моя». Як же писалася ця книга, що у ній автобіографічного, а що вигаданого, яким було дитинство Олексія у Донецьку і як виглядає його улюблена вулиця Чупа розповість на презентації.
 
«Вишня і Я»:
Ярчик і не підозрює, що найважливішою людиною у його житті стане маленька дівчинка, яку він випадково зустрів у крамниці. Спочатку трохи сторожко і боязко, а чимдалі — тим легше і невимушеніше вони повністю змінюють життя одне одного. Вишня дізнається, а Ярчик по-новому відкриває для себе, якою важкою і водночас потрібною ношею є відповідальність, що таке справжня турбота і наскільки цінним є здобути чиюсь беззастережну довіру.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage