"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Оксана Лущевська провела скап-зустріч з полтавськими школярами

У четвер, 13 листопада в бібліотеці-філіалі №4 м.Полтави відбулася скайп-зустріч читачів з українською дитячою письменницею Оксаною Лущевською, яка нині живе у США. Школярі ділилися враженнями про прочитані твори авторки «Інший дім», «Найкращі друзі», «Друзі за листуванням», видані Старим Левом, а письменниця розповідала про свої мрії, творчі плани та відкрила кілька письменницьких таємниць.

Розмова вдалася щирою та пізнавальною. Дітей цікавило, скільки потрібно терпіння, щоб закінчити писати книгу. «Дуже прошу Вас, пані Оксано,пишіть ще»,- звернулася семикласниця Оринка, яка сама пробує писати фентезі.

«Було багато запитань щодо творчості і терпіння, - згадує Оксана Лущевська. - Як сказала дівчинка: «Нема терпіння дописати текст…». Ще були чудові хлопці-поети, які запитували, мовляв, що нам читати з українського дитліту».

      

«Розмовляли про досвід проживання в іншій країні і навчання в американській «школі», - розповідає письменниця, - книжки «Інший дім» та «Друзі…», реалістичну прозу, креативне письмо, «Казкарку», концепт героїзму і репрезентацію мультикультуралізму на прикладі книжки «Пригоди Короля Мацюся» Януша Корчака. Ця зустріч розпочала мій день (зважаючи, що це був мій ранок, а ми почали о 5:45). Дуже приємна зустріч! Дякую за організацію «Видавництву Старого Лева» і бібліотекарці Ганні Панюті».

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage