0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Оксана Лущевська – про досягання великих цілей і шляхи до них
Чудова нагода познайомитися з письменницею Оксаною Лущевською буде у вінницьких дітлахів 18 листопада. У рамках дитячої суботи у книгарні «Є» (вул. Соборна, 89) відбудеться скайп-зустріч з авторкою понад двадцяти дитячих книжок, серед яких «З води у воду», «Задзеркалля», «Інший дім», «Про кита», які вийшли у «Видавництві Старого Лева». Початок о 15:30.
 
Оксана Лущевська вже тривалий час живе у США. Проте відстань не заважає їй активно спілкуватися з українськими читачами. Скайп, електронне листування та соціальні мережі роблять світ тіснішим, а можливості ширшими. Власне по-скайпу Оксана й розповість про свою нову книжку «З води у воду» та про те, що таке страх і відвага та які вони – любов та дружба – у 10 років.  Діти дізнаються про досягання великих цілей і шляхи до них; про те, чому місто Тальне на Черкащині цікаве для мандрівок та чим містечко схоже на Львів; познайомляться з авторкою понад 20-ти книжок для дітей, яка вже 14 років проживає в США.
 
 
«З води у воду», Оксана Лущевська:
 
Десятирічна Данка обожнює плавати, вода – її стихія. Дівчинка має супермету на літо – перепливти річку в її містечку. Проте боїться, що Бодя, який закохався в неї по вуха і скрізь за нею ходить, завадить їй здійснити задумане. Щоб спекатися хлопчиська, вона просить місцевого графітчика Скретча вдати її бойфренда. Та чи найкращий це план?.. 
 
Вам може бути цікаво
Дві книги Старого Лева – у довгому списку премії «Зустріч-2021»!
«Мирослава та інші з нашого двору» запрошують на зустріч у Києві!
Чернінька Олена
Шкіль Андрій
Селфі в Парижі
Книга «20+1, або Земля мертвих» Павла Вольвача – серед фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів 2021»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати