0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Оксана Лущевська: «Література – це і дзеркало, і двері, і вікно»
У рамках Дитячого Форуму відбулася презентація книги «Задзеркалля» Оксани Лущевської. Про підліткову літературу та непрості життєві історії у ній, про самотність та дружбу, про зневагу та кохання з гостями зустрічі говорили письменниці та редакторки Наталка Малетич та Катерина Міхаліцина.
 
На початку розмови читачі мали змогу подивитися невелике відео-привітання від Оксани Лущевської. Письменниця розповіла про свою нову книгу, про ідеї, які закладала у неї. 
 
 
Особливо гостей зустрічі зацікавила думка авторки про те, що література – це наче і дзеркало, і двері, і наче вікно, то ж вони почали його активно обговорювати та висловлювати свою думку про те, чим для них є книжки та читання. «У літературі можна роздивитися увесь світ, так само, як у дзеркалі можна побачити себе», - вважає одна із юних читачок. «Справді, читаючи ту чи іншу книжку, ви впізнаєте себе у персонажах, або думаєте, що якісь їхні риси характеру або вчинки подібні до ваших», - доповнила Катерина Міхаліцина.
 
Наталка Малетич розповіла про книгу «Задзеркалля», про її героїв, а також про те, наскільки дбайливо та ретельно Оксана Лущевська підходить до підготовки видання: «Оксана дуже уважно ставиться до слова. Вже навіть після того, як текст був зверстаний, вона переглядала його знову і знову, шукаючи влучні слова, щоб зробити книгу ще цікавішою, щоб ясніше промовляти до читача».
 
 
Говорили і про самотність та те, як допомогли людям та самим собі не відчувати себе «невидимками», ділилися власними улюбленими книжковими історіями та описували персонажів, яких беремо за приклад.