"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Оксана Куценко презентує поетичну збірку «Лялечки» у Чернігові
У неділю, 28 серпня, у Чернігові поетеса Оксана Куценко спільно з музикантами Андрієм Чару та Настею Коваленко презентує свою поетичну збірку «Лялечки», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Місце проведення - Вал, галявина навпроти першої гармати.Початок о 18.00.
 
 «Презентація в Чернігові - це чудово з двох причин, - каже Оксана Куценко. - По-перше, це місто, у якому я виросла, кажучи дослівно, бо жила там років з двох і поїхала рівно у двадцять, і «виросла», висловлюючись не буквально, бо весь цей час навчалася: уявляти, читати, писати, думати і відчувати. Ну і, по-друге, ця презентація закриватиме другий сезон проекту «Літера», за який я надзвичайно радію. «Літера» - це майданчик літературних читань, представлення абсолютно різних авторів. Ця ініціатива для Чернігова є дуже потрібною, оскільки літературне життя у місті, скажемо прямо, не вирує. Тому я вдячна команді за запрошення, а «Видавництву Старого Лева» - за ще одну зустріч зі своїми читачами».
 
«Лялечки» - третя поетична збірка Оксани Куценко. Вона здебільшого про те, що всі ми трохи заховані, трохи занурені у свої власні схованки-лялечки. Але так не триватиме вічно, адже лялечка - це стан перед великою зміною, перед трансформацією, перед появою крил. Чудові тексти у супроводі дивовижних ілюстрацій Анастасії Стефурак - гарний привід для розмови про зміни, великі й дрібніші, про ідентичність та вміння її зберегти в безконечному плині всього, що довкола.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage