"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Оксана Була готує серію історій «Казки для Сонця і Місяця»!
Хочемо з вами поділитися дивовижною новиною! За декілька місяців у «Видавництві Старого Лева» вийде перше книга із нової серії Оксани Були «Казки для Сонця і Місяця»!
 
Ви вже точно знаєте Оксану завдяки її дивовижним туконі та книжкам-картинкам «Ведмідь не хоче спати» і «Зубр шукає гніздо», «День народження ялинки» і «Туконі – мешканець лісу», а також безлічі ілюстрацій, які художниця створила для багатьох історій Старого Лева. Тож певні, нові книги потраплять вам у саме серденько.
 
Герої серії – молі: у них три пари лапок, а на голові вусики, схожі на заячі вуха. Багато кому молі знайомі з попередніх книжок про туконі, де ці крилаті майстрині плели диво-ковдри. У новій серії маленькі і дорослі читайлики зануряться глибше у їхній світ і дізнаються, як саме вони творять свої чари з ниток і візерунків.
 
«Сріблясті легенькі крила понесуть нас у світ після заходу Сонця, у біле сяйво повного Місяця. Крізь мерехтіння зірок і шум листя ми торкнемося найдивовижнішої таємниці, зітканої із сутінків та світанків, – магії зміни дня і ночі», – каже про серію Оксана Була.
 
Слідкуйте за нашими новинами, вже скоро розкриємо ще більше деталей про «Казки для Сонця і Місяця»!
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage