"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Оголошено імена фіналістів премії ім. Юрія Шевельова 2017 року
Андрій Любка, Тарас Лютий і Тарас Возняк – фіналісти премії Юрія Шевельова 2017 року. Про це у неділю, 17 грудня, в ефірі Громадського радіо оголосила член журі премії Оля Гнатюк. Ім’я переможця дізнаємось вже за тиждень. 
 
Нагадаємо, що нагорода присуджується раз на рік українському авторові за художню та наукову есеїстику, опубліковану протягом року нагородження. Премія має відзначити внесок автора у невід’ємні для цього жанру цінності: незалежність думки та витонченість стилю. Запропонувати кандидатів на одержання премії можуть українські та іноземні культурні інституції, наукові центри, творчі об’єднання, приватні особи. 
 
Премія заснована у 2013 році Українським центром Міжнародного ПЕН-клубу, Києво-Могилянською Бізнес-Школою, видавництвом «Дух і Літера» та Українським науковим інститутом Гарвардського університету.
 
Раніше премію отримували: Тарас Прохасько та Андрій Портнов (2013 рік), Кость Москалець та Богдана Матіяш (2014 рік), Олександр Бойченко (2015 рік), Вахтанґ Кебуладзе (2016 рік).
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage