0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Оголошені фіналісти Букерівської премії 2019
Днями стало відомо, які шість письменників боротимуться за перемогу в одній із найпрестижніших літературних нагород – Букерівській премії. Як і до довгого, так і до короткого списку потрапили автори зі зірковими іменами та письменники, які ще не здобули світової слави. Хто переможе – дізнаємося 14 жовтня.
 
Отже, зі 151 претендентів та 13 книг у лонґ-лісті до переліку фіналістів увійшло 6 видань, написаних англійською мовою та видані у Великій Британії або Ірландії:
 
«Заповіти» (The Testaments) Марґарет Етвуд (Канада) – продовження історії знаменитої «Оповіді служниці».
 
«Качки, Ньюберіпорт» (Ducks, Newburyport) Люсі Еллманн (США, Велика Британія) – історія про інформацію та екологію, що розгортається на понад тисячі сторінок.
 
«Дівчина, Жінка, Інше» (Girl, Woman, Other) Бернардіни Еварісто (Велика Британія) – пересічні історії 12 чорношкірих жінок, життя яких розгортається у Британії ХХ-ХХІ століття.
 
 
«Оркестр меншин» (An Orchestra of Minorities) Чигозі Обіоми (Нігерія) – нещасна історія кохання, що відбувається ​​в Нігерії та на Кіпрі.
 
«Кіхотт» (Quichotte) Салмана Рушді (Велика Британія/Індія) – автора романів «Золотий дім» та «Два роки, вісім місяців і двадцять вісім ночей». Ця книга є свого роду сучасною історією про Дон Кіхотта в Америці та Британії.
 
«10 хвилин 38 секунд у цьому дивному світі» (10 Minutes 38 Seconds in This Strange World) Еліф Шафак (Велика Британія/Туреччина) – історія життя після смерті в Стамбулі.
 
«Нас усіх об’єднує захоплення надзвичайними амбіціями кожної з цих книг. У них є безліч гумору, політичної та культурної приналежності, стилістичної сміливості та дивовижної краси мови. Як і вся велика література, ці книги наповнені життям…», – зауважив голова журі Пітер Флорес.
 
Вам може бути цікаво
Дві книги Старого Лева – у довгому списку премії «Зустріч-2021»!
«Мирослава та інші з нашого двору» запрошують на зустріч у Києві!
Чернінька Олена
Шкіль Андрій
Селфі в Парижі
Книга «20+1, або Земля мертвих» Павла Вольвача – серед фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів 2021»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати