0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Обрано акторів для телеадаптації книги «Правда про справу Гаррі Квеберта»
На шанувальників детективного жанру чекає захоплива літературна екранізація. Компанія «MGM Television» готує для телеекранів адаптацію роману Жоеля Діккера «Правда про справу Гаррі Квеберта». Твір в українському перекладі побачив світ у «Видавництві Старого Лева». 
 
 
До створення серіалу на 10 епізодів долучилися також «Eagle Pictures» та «Barbary Films». Зніматиме  телепроект режисер Жан-Жак Анно, який раніше працював над кінокартинами «Ім'я троянди», «Сім років у Тибеті», «Чорне і біле в кольорі» та ін. Сценарії для перших епізодів написали Лін Грін і Річард Левін.
 
Екранізація збере когорту зіркових авторів. Так, головного героя, викладача та письменника Гаррі Квеберта, якого підозрюють у вбивстві 15-річної Ноли, зіграє зірка серіалу «Анатомія Грей» Патрік Демпсі. Роль письменника Маркуса Ґольдмана, який вирушає до Квеберта, аби надихнутися на новий твір та врешті проводить розслідування, дісталася Бену Шнетцеру («Warcraft: Початок», «Книжковий злодій»). 
 
Сержант Перрі Ґегаловуд постане у виконанні Деймон Веянса-молодшого («Фейкові копи», «В активному пошуку»), а роль власниці бару «Кларкс» Тамари Квінн отримала Вірджинія Медсен («На узбіччі», «Вогняна стіна»). Також глядачі зможуть побачити у серіалі Крістін Фросет, Кольма Феора, Джошуа Клоуза, Метта Фреюера, Курта Фуллера, Вейна Найта та інших. 
 
Вам може бути цікаво
Ілларіон Павлюк презентує роман «Білий попіл» на фестивалі «Молоко» в Одесі
Пригоди «Книжки про сміття» у Вінниці, Харкові, Дніпрі та Запоріжжі
Добірка для літнього настрою: з якою книжкою засмагати і що дивитися
Вірш дня. Катерина Калитко
Графік роботи Старого Лева протягом 28-30 червня
Лариса Денисенко презентує книжку «Я і Конституція» для дітей у Харкові
stary_lev Стежити
1851 дописів 42039 читачів