"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Новий фільм про Шерлока Холмса від компаній Warner Bros. і Team Downey
Variety, кадр з фільму «Шерлок Холмс: Гра тіней», 2011
 
Кінокомпанії Warner Bros. і Team Downey розпочинають роботу над новим фільмом про знаменитого детектива Шерлока Холмса та його друга доктора Джона Ватсона, створених відомим письменником Артуром Конан Дойлем. Як і в попередніх двох частинах головну роль у фільмі зіграє Роберт Дауні-молодший («Залізна людина», «Месники», «Суддя»).
 
Попередні два фільми про Шерлока Холмса зібрали понад 500 мільйонів доларів у всьому світі, тож студії були зацікавлені й у наступних стрічках. Проте через надмірну завантаженість Роберта Дауні-молодшого роботу над фільмом вже тривалий час відкладали, і дата початку зйомок досі невідома. Проте уже розпочато роботу над сценарієм, для чого зібрали справді зіркову команду - Ніколь Перлман («Вартові галактики»), Джастіна Мейлена («Рятівники Малібу», 2016), Гарі Уітта («Зоряні війни: Вигнанець»), Дженіва Робертсон-Дуарет («Лара Крофт», 2018), Кірана Фіцджеральда («Сноуден», 2016).
 
Також очікується, що на екрани повернеться і Джуд Лоу («Холодна гора», «Близькість»), який виконував роль доктора Ватсона. Ймовірно, що як і у попередніх двох кінокартинах, режисером стане Гай Річі. 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage