"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Новітні технології віртуальної реальності популяризують читання в Еміратах
 
Компанія «Sharjah Book Authority» (SAB, Об’єднані Арабські Емірати) запустила унікальний проект «Virtual Reality Book», який за допомогою сучасних технологій  повинен заохотити дітей до читання. Вдягаєш віртуальні 3D окуляри – і потрапляєш на сторінки книги. 
 
Перша віртуальна книга в ОАЕ була створена у рамках рекламної кампанії восьмого Дитячого фестивалю читання в Шарджи (Sharjah Children’s Reading Festival).  Це видання під назвою «Baba Zayed» розповідає дітям про життя шейха Заїда бін Султана Аль Нахайяна, відомого не лише «як політичного лідера, а й як далекоглядного провидця», - йдеться в описі книги. 
 
Голова «Sharjah Book Authority» Ахмед бін Раккад Аль Амері зазначив: «У SAB ми прагнемо найкращим способом використовувати технології для підвищення рівня культури та знань, особливо у сфері дитячої літератури». Він розповів, що технологія віртуальної реальності була доступна у світі вже тривалий час, але використовували її лише для ігор та фільмів. 
 
«Ми хочемо, щоб діти отримували задоволення від читання, і прагнемо використовувати всі засоби, які допоможуть у досягненні цієї мети. Ми сподіваємося зробити свій внесок у виховання освіченого покоління, здатного працювати над собою і служити нації... Ця книга є першою у своєму роді. Вона використовує 3D VR окуляри, щоб діти могли читати і одночасно насолоджуватися історією на всі 360 градусів», - говорить він. 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage