"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Нові пригоди старої книги або як нас "увіковічнили"...
Завжди знала, що живу і працюю в оточенні особливих дітей і дорослих, які і мене "заряджають" своєю особливістю... Але те, що сталось - абсолютно несподіваний подарунок мені і моїм близьким. Та про все по порядку.
 
Книга Дарії Цвєк «Малятам і батькам» не просто присутня у житті більшості галичан, а й увійшла в їхню ментальність. Більше того, з цієї книги номінально розпочалось моє улюблене, а, якщо відверто, то і абсолютно рідне видавництво. Одним словом, без Цвєк і без Левів не уявляю свого життєвого простору. Аж тут Старий Лев готує розкішний подарунок до Великодня - перевидання цього «рецептурника хорошого настрою» (цитата моєї мами - дарую!).

Далі - більше - розділ, де готують страви-іграшки, пропонують проілюструвати 
мені з дітьми і волонтерами бібліотеки. І розпочинається справжня казка - крізь зимний ненаситний дощ 16 січня ми приходимо на першу в своєму житті фотосесію. Правда, про це забуваємо вже хвилин через двадцять, захоплені процесом. А як же інакше! Ми вправно вирізаємо шапочки для яєчних клоунів, формуємо їстівну абетку, творимо яблучні скульптури і, зрештою, складаємо ковбасні конвертики з улюбленими начинками. Захоплююче дійство!!! Коли страви приготовані і сфотографовані, відкриваємо ще один сюрприз - в нашої улюбленої помічниці, пластунки, розумниці і просто красуні Олечки - День народження. Святковий стіл стає початком веселого вітання, яке закінчується дружнім частуванням.
 
Ми на практиці перевірили, що «рецептурник доброго настрою» діє краще, ніж будь-яка магічна книга, адже Дарія Цвєк пропонує не мудрувати, вигадуючи, як ще розважити родину, а просто бути разом, подивитись одне на одного, відчути і тепло рук, і тепло сердець, зупинити свою щоденну гонитву заради живого спілкування, коли можна слухати і, головне, чути...
 
...Минуло три місяці - найважчі місяці, за які ми ледь не втратили частинку нашої родини. Часто в думках ми повертались до дощового січневого дня

фотозйомки і чіплялись за нього, як за найсвітліший день минулої зими.

А теплого квітневого дня ми вперше взяли до рук ошатну фотокнигу з м'якенькою палітуркою, за якою сховалися надзвичайні і перевірені рецепти Дарії Цвєк, наші великі і малі друзі, ну і звісно, всі ми.

Почуваємось гордо і відповідально водночас. Хочемо вірити, що зі світлин в домівки усіх читачів нової книги прийде наша добра енергія і, звичайно, добрий апетит. І в переддень Великодня нагадуємо, що найкраще свято, коли «ріднею хата багата», щоб гучно лунало в кожній оселі:

«Христос Воскрес!» - «Воістину Воскрес!»

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage