0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Новенька» подружилася з львівськими школярами
Оксана Сайко разом зі своєю повістю «Новенька» завершила свій невеликий тур книгозбірнями міста у Львівській обласній бібліотеці для дітей. 19 листопада зустріч із письменницею відвідали школярі, які залюбки читають сучасну українську літературу.
 
Оксана Сайко завжди вагається – а чи справді для дітей створене те чи інше оповідання? Письменниця завжди перебуває на певному роздоріжжі «доросле/підліткове». Однак підлітки – це вже не діти, адже вони, може вперше у житті, зовсім по-дорослому осмислюють світ навколо. «Книги, які читаєш у підлітковому віці, залишаються з вами на все життя» - переконана головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.
 
Про тягу до творчості, про реальне та вигадане в оповіданнях Оксани Сайко та про шкільні роки авторки – запитували читачі Львівської обласної бібліотеки для дітей. На прохання усіх присутніх письменниця також зачитала одне з оповідань книги «Новенька та інші історії».
 
Це вже третя зустріч Оксани Сайко зі школярами в рамках презентації книги «Новенька та інші історії». З письменницею вже познайомились читачі Центральної львівської дитячої бібліотеки (вул. Окуневського, 3) та третьої філії Міської дитячої бібліотеки (вул. Хвильового, 3).
 
 
 
Вам може бути цікаво
Усі брешуть
Книжки Старого Лева – серед переможців рейтингу «Книжка року-2019»
Найкраща обкладинка Старого Лева. Голосування!
Писання – це страшенно нудна робота, – Андрій Бачинський
«Амадока» Софії Андрухович: 832 сторінки на перехресті пам’яті і забуття
5 цікавих фактів з історії кіно
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати