"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Нове видання творів Туве Янссон для дітей з вадами зору
Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло» у партнерстві з Львівським осередком громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» та «Видавництвом Старого Лева» видала повість Туве Янссон «Комета прилітає» шрифтом Брайля у двох томах. Книги будуть розіслані по всій Україні - Миколаїв, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Луцьк, Черкаси, Полтава, Одеса, Львів - всюди, де знаходяться спеціалізовані бібліотеки, школи-інтернати, реабілітаційні центри для незрячих дітей та дітей з вадами зору. 
 
Літератури шрифтом Брайля в Україні катастрофічно не вистачає. Діти навчаються за підручниками, виданими ще в радянські часи, придатність яких викликає неабиякі сумніви. А художня література, особливо коли мова йде про сучасну, - неабияка рідкість. Розуміємо, що одна книжка – це крапля в морі. Але крапля за краплею можна змінити ситуацію на краще. 
 
 
«Люди, які позбавлені щастя бачити світ очима, потрапляють у інформаційний вакуум, — каже головний редактор ВСЛ Мар’яна Савка. — Ми сподіваємося, що у майбутньому потрохи будемо вирішувати цю проблему. Адже це не проблема одного товариства, це спільна справа всього суспільства. Світ мумі-тролів існує за принципами доброти і світлих ідей, адже їхня родина у легкій і ненав’язливій формі допомагає друзям маленького Мумі-троля, створює відкритий дім для багатьох гостей. Сподіваюся, Україна стане такою ж».
 
Видання твору «Комета прилітає» стало знаковим, адже саме цього року повість святкує своє 70-річчя. 
 
 
Двотомник надрукований у Республіканському будинку звукозапису і друку УТОСу, розповсюдженням видань займається «Фонд родини Нечитайло». Перелік отримувачів книжок можна побачити за цим посиланням. Що якщо ви не маєте можливості звернутися до організацій, які отримують книжки, - зверніться до організаторів фонду і вони розглянуть питання адресної доставки.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage