0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Нове обличчя Старого Лева
Друзі, надворі весна, а це означає зміни. Скидаємо з себе теплий одяг, вбираємо щось легке і яскраве, чекаємо нових емоцій. Отак і наш Старий Лев – одягає на себе новий символічний образ. Прагнучи оновлення, ми змінюємо графічний дизайн на логотипі видавництва. Тепер наш Лев не такий анімаційний, він дістає більш лаконічну і геометричну форму.
 
Ми дуже любимо нашого доброго і старого левчика, котрий друкує на машинці. Він затишний і домашній. І досить дитячий. Однак ми вже дуже «виросли», стали видавництвом, яке створює книги не лише для діток, але й для дорослих. Ми серйозно розширили свою жанрову лінійку. А відтак зрозуміли, що з усім цим оновленням настав час нового корпаративного стилю.
Придивіться до нашого нового лого. Це так само лев. І що важливо – це дуже символічний лев. Він створений поєднанням форм кола і книги. Це коло, сфера – то наша планета, яка б залишалася дикою і нецивілізованою, якби її не завойовувала книга. Розгорнута книга стала профілем нашого Старого Лева. Старого, мудрого, люблячого. Він не мислить свого життя без книжок. Як і без вас – наших найкращих читачів.
 
Матеріали по темі
Коментарі
Image CAPTCHA
Введіть символи які зображені на малюнку
Опублікувати
Avatar
Старе лого набагато більше подобається. А це надто сухе, більше пасувало б якійсь фабриці, ніж видавництву, не одразу й зрозумієш, що це лев.
16-03-2016 20:02 |
Avatar
Проведіть будь ласка опитування у читачів. Це буде корисно усім
16-03-2016 23:41 |
Avatar
Старе лого подобається більше і не тільки мені ( соррі, якщо це засмутило дизайнера
17-03-2016 11:04 |
Avatar
А мені лого подобається. Мінімалістичне і сучасне. Може не таке емоційне, як старе лого, але воно було більш на іллюстрацію схоже ніж на логотип.
17-03-2016 14:21 |
Avatar
Не слушайте никого, всех этих консерваторов, которые "раньше лучше", "старое больше нравится", "верните", "проведите голосование" :) Люди всегда так реагируют поначалу :) Всё правильно - вы большие молодцы. Минимализм, геометрия, лаконичность и цвет. Очень хороший дизайн и концепт логотипа. Очень здорово, что вы развиваетесь. Спасибо вам за это!)
17-03-2016 20:07 |
Avatar
Новый логотип выглядит довольно свежо и интересно. Люди говорят, что старый лучше, потому что он и всего лишь привыкли к нему. Главное, что бы фирминные буковки "ВСЛ"ВСЛ остались. Мир это изменения! Дерзайте в том же духе!
31-03-2016 18:25 |