"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Нове обличчя Старого Лева
Друзі, надворі весна, а це означає зміни. Скидаємо з себе теплий одяг, вбираємо щось легке і яскраве, чекаємо нових емоцій. Отак і наш Старий Лев – одягає на себе новий символічний образ. Прагнучи оновлення, ми змінюємо графічний дизайн на логотипі видавництва. Тепер наш Лев не такий анімаційний, він дістає більш лаконічну і геометричну форму.
 
Ми дуже любимо нашого доброго і старого левчика, котрий друкує на машинці. Він затишний і домашній. І досить дитячий. Однак ми вже дуже «виросли», стали видавництвом, яке створює книги не лише для діток, але й для дорослих. Ми серйозно розширили свою жанрову лінійку. А відтак зрозуміли, що з усім цим оновленням настав час нового корпаративного стилю.
Придивіться до нашого нового лого. Це так само лев. І що важливо – це дуже символічний лев. Він створений поєднанням форм кола і книги. Це коло, сфера – то наша планета, яка б залишалася дикою і нецивілізованою, якби її не завойовувала книга. Розгорнута книга стала профілем нашого Старого Лева. Старого, мудрого, люблячого. Він не мислить свого життя без книжок. Як і без вас – наших найкращих читачів.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage