"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Нова віртуальна домівка Старого Лева
Відтоді як Старий Лев оселився у своєму віртуальному помешканні, на власному сайті, минуло вже чимало часу. І ми вже вчетверте робимо капітальний ремонт його домівки в Інтернеті, намагаючись творити її якомога зручнішою для всіх гостей, які захочуть відвідати Старого Лева, почитати купу різних новин про книги, авторів, книжкові події, а головне – зручно, доступно і швидко вибрати собі у віртуальній книгарні ті наші книги, які їм до вподоби.
 
Хто міг подумати ще кілька років тому, що ми стільки часу перебуватимемо в Інтернеті! Але це стало реальністю нашого життя, і мусимо до цього ставитися з розумінням. Не проста це виявилася справа – знайти таких майстрів, які би збудували віртуальний дім зручним, надійним і комфортним. Точнісінько як у реальному помешканні. На перший погляд, наче все гаразд, але щоразу більше вилізає проблем: то штукатурка сиплеться, то кран тече. А гостей усе прибуває! І якщо ви, дорогі наші читачі, віртуальні покупці, на власному досвіді відчували незручності, пов’язані з роботою із сайтом, то нам за це щоразу було прикро і соромно. Бо Старий Лев насправді любить і поважає усіх своїх гостей. 
 
Отож ми наполегливо шукали веб-майстрів для нової домівки Старого Лева. І, здається, таки знайшли. Це компанія «devabit», яка не лише намагалася втілювати наші мрії, але й сама підказувала нам багато важливих нюансів. Те, що наші веб-майстри продемонстрували – розуміння та аналіз завдань, швидкість виконання, дотримання домовленостей, креатив і якість роботи, – можна окреслити простим словом «професіоналізм». Це те, що ми самі дуже цінуємо і до чого прагнемо. Професіоналізм означає постійний рух до вдосконалення, до кращого. Професіоналізм – це повага до справи. І повага до людей, заради яких справа існує та розвивається. Тож я хочу компанії «devabit», а ще редактору сайту – невтомній Марині Макаровій та її помічниці Наталі Білецькій подякувати за гарну роботу, а нам усім побажати приємного, корисного і комфортного гостювання на сайті "Видавництва Старого Лева".

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage