0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Нова академія визначила номінантів на альтернативну Нобелівську премію з літератури
Шведські бібліотекарі визначилися з авторами книжок, яких номінуватимуть на новостворену літературну премію. Про це повідомляє Yakaboo.
 
За умовами Нової премії з літератури, номінувати можна авторів зі всього світу, якщо у своїх книжках вони змогли якнайкраще описати людське життя. У подальшому переможця обиратиме громадськість – кожен охочий зможе проголосувати за того чи іншого кандидата на офіційному сайті.
 
Серед номінантів є також авторка книжки «Бог дрібниць» Арундаті Рой, яка вийшла друком в українському перекладі Андрія Маслюха у «Видавництві Старого Лева» в березні 2018 року. Це перший роман індійської письменниці та громадської активістки Арундаті Рой, який одразу здобув світове визнання та отримав Букерівську премію.
 
 
До теми: купити книжку «Бог дрібниць»
Загалом найбільше претендентів на здобуття Нової премії з літератури зі Швеції та США (по 12 авторів з кожної країни), є п’ять авторів з Великої Британії, троє канадських письменників, по двоє з Італії та Франції та ще по одному номінанту з Японії, Індії, Ізраїлю, Кенії, Фінляндії, Польщі, Нігерії, Швейцарії, Ісландії та Гваделупи.
 
Раніше Шведська академія повідомила, що присудження Нобелівської премії з літератури цього року скасували, однак понад 100 шведських письменників, акторів і журналістів створили Нову Академію й започаткували ще одну нагороду – альтернативну Нобелівській, яку вручатимуть вже в жовтні 2018 року.
 
Подивитись повний перелік номінантів на Нову літературну премію 2018 року та проголосувати за авторів можна на офіційному сайті премії.
 
Вам може бути цікаво
Онлайн-презентація книги «Смерть лева Сесіла мала сенс» з Оленою Стяжкіною та Оленою Гусейновою
Тест. Як добре ти знайомий із героями Джеремі Стронґа?
Краєвид з ментоловим ароматом
Ірванець Олександр
Арлов Уладзімєр
Розмова з ілюстратором: Олександр Шатохін про «Найщасливіше Левеня» і не тільки
stary_lev Стежити
дописів читачів