"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Незавершений роман Джейн Остін перетворять на серіал
Незавершений роман англійської письменниці Джейн Остін, яка подарувала нам книжки «Гордість і упередження», «Емма», «Розум і почуття» та ін., адаптують для телеекранів. Роман «Сандітон» планують екранізувати у вигляди 8-серійного проекту, роботою над яким займуться PBS Masterpiece та ITV.
 
 
Відомо, що сценарій серіалу писатиме Ендрю Давіс, знаменитий роботою над проектами «Гордість і упередження», «Війна і мир», «Крихітка Дорріт» та ін. Продюсерську роль на себе візьме компанія «Red Planet Pictures» на чолі з Тоні Джорданом.
 
Джейн Остін написала перші 11 розділів роману «Сандітон» за кілька місяців до смерть 1817 року. У центрі історії – Шарлотта Гейвуд, жвава та імпульсивна жінка, яка вирушає зі своєї домівки до сонячного рибальського села Сандітон – новоствореного приморського курорту, та її складні стосунки із Сідні Паркером. Зрештою, це історія про розуміння себе й любов.
 
Виконавча продюсерка Белінда Кемпбелл із «Red Planet Pictures» зауважила: «Неперевершені сценарії Ендрю Давіса містять всі ознаки їдкої соціальної критики та реалізму, що роблять Джейн Остін однією з найбільш популярних письменниць в англійській літературі».
 
«Джейн Остін встигла написати лише фрагмент свого останнього роману, перш ніж померла, але який це фрагмент, – сказав Ендрю Давіс. – І для мене привілей та велике захоплення адаптувати "Сандітон" у телепроект для сучасної аудиторії».
 
Зйомки стартують наступної весни. А самі серії на міжнародному рівні транслюватиме «BBC Studios».

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage