0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Названо переможця премії Астрід Ліндґрен
 
31 березня у Стокгольмі було нагороджено переможця цьогорічної Меморіальної премії Астрід Ліндґрен*.  Серед  197 кандидатів із 61 країни лауреатом премії стала організація «Project for the Study of Alternative Education in South Africa» (PRAESA), яка займається промоцією читання та поширює літературу серед дітей в Африці.
 
«PRAESA» заснована у 1992 році Невілом Александром у Південно-Африканській Республіці. З того часу організація створила низку проектів та програм для забезпечення дітей та молоді Південної Африки літературою та доступною освітою.  Серед таких проектів серія книг «Little Hands books», літературний клуб «Vulindlela»,  програма національних читань  «Nal’ibali». 
 
Серед претендентів на премію Астрід Ліндґрен були такі відомі письменники, як Ерік Карл, Ґру Дале, Вольф Ельбрух, Ніл Гейман та інші.
 
*Меморіальна премія Астрід Ліндґрен – щорічна шведська премія, створена на честь відомої письменниці  Астрід Ліндґрен.  Премія існує з 2002 року і присвоюється  за досягнення у галузі дитячої літератури.
Вам може бути цікаво
13 книг Старого Лева – у довгому списку Премії міста літератури ЮНЕСКО!
​«За стіною» Марлен Гаусгофер. Уривок
5 книжок та фільмів про подорожі, що мотивують змінити життя
Роман «Амадока» Софії Андрухович – серед фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів 2020»
Тест. Чи уважно ти читаєш «Джуді Муді»?
Великий космічний апчих
stary_lev Стежити
дописів читачів