0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Названо переможців премії «Women in Arts»
Журі новоствореної премії «Women in Arts», яку заснували ООН Жінки в Україні та Український інститут, оголосили переможців одразу у п’яти галузях культурної сфери. Серед переможців – автори та друзі Старого Лева, яких ми щиро вітаємо!
 
Загалом на премію номінували 25 жінок-мисткинь. Врешті у номінації «Жінка в літературі» перемогла авторка книжок «Катівня. Виноградник. Дім», «Бунар», «Земля Загублених, або Маленькі страшні казки» тощо, перекладачка і письменниця Катерина Калитко.
 
У сфері візуального мистецтва журі обрало художницю Владу Ралко, у галузі музики – артистку, учасницю гурту «ДахаБраха» Ніну Гаренецьку.
 
 
У номінації «Жінка в театрі і кіно» першість здобула акторка театру та кіно, продюсерка, громадська діячка Ірма Вітовська-Ванца. А номінація «Жінка в культурному менеджменті» стала переможною для арт-менеджерки, гендиректорки Мистецького Арсеналу Олесі Островської.
 
Премія Women in Arts призначається жінкам за актуальні досягнення у мистецтві і заснована у березні 2019 року в рамках глобального тижня мистецтв HeForShe Arts Week в Україні. Мета нагороди – підтримка та сприяння професійному розвитку жінок у сфері мистецтва та культури України на національному й міжнародному рівнях, а також подолати ґендерні стереотипи та усунути нерівність.
 
 
Вам може бути цікаво
Валентина Захабура: «Ми стаємо дорослими за віком, але часто ментально залишаємося підлітками»
Ukraїner. Презентація книги у Львові
П'ять українських новинок Книжкового Арсеналу
Розуміти один одного – головний зміст книги про Франческу, – Дорж Бату
10 українських новинок для дітей та підлітків на Книжковому Арсеналі-2019
Команда Старого Лева про книжки, які вони читали цієї весни
stary_lev Стежити
1800 дописів 40994 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
"підтримка17:10:59 та "
14-03-2019 17:21 |
Avatar
StarLev
Добрий день. Дякуємо за уважність! Виправили.
14-03-2019 17:54 |