"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Найкращі дитячі книги 2015 року
 
The Guardian назвав найкращі книги для дітей 2015 року, опираючись на думки письменників та літературних критиків. Цьогоріч популярними були видання про транспорт, кота-кондуктора та навіть історія Великого голоду в Ірландії.
 
«Скімблшенкс, залізничний кіт» - історія Томаса Еліота з ілюстраціями Артура Робінса. Книга про кота, який працює на залізниці і завжди намагається зробити все добре, призначена для наймолодших читачів (2+).
«Казки для містера Баркера» (3+). Автор – Джесіка Алберг. Ця історія – суміш відомих нам з дитинства казок. Тут зустрічаються три поросятка, Золотоволоска, злий вовк, три ведмеді, зла відьма, принцеса та інші персонажі. 
«Чарлі та Лола: Одна річ» (5+) Чорен Чайлд. Це справжня книга-лічилка, адже з того моменту, як мама запропонувала дітям в магазині «одну річ», головні  герої  Чарлі та Лола рахують усе довкола: кружечки на сукні, пташок, іграшки тощо. 
«Літаки, поїзди та автомобілі» (7+) з ілюстраціями Майка Леманскі - книга-картинка, яка у цікавій формі розповідає юним дослідникам історію транспорту. Тут зібрані найбільш знакові моделі транспортних засобів усіх часів і народів, до кожної ілюстрації  додані короткі описи.
«Забіг Гаррі Міллера» (8+) Девіда Алмонда, ілюстрації – Сальватор Руббіно. Книга поєднує минуле і теперішнє, розповідаючи історію двох людей, яких єднає  біг. Юний Ліам розповідає старому Гаррі про свої здобутки на змаганнях з бігу. Гаррі ж згадує власну молодість та досягнення, головним з яких був  біг.
«Шматочок Місяця» (9+) Санді Токсвіг. Книга розповідає історію однієї сім`ї часів ірландського картопляного голоду (1845-1849 роки), який змушує родину здійснити довгу подорож океаном у США. Це історія про радість і розчарування, про нові знайомства та страшні трагедії, про любов і надію.
«Іліада» (9+) - переказ Джилліан Кросс, ілюстрації - Ніл Пакер.  Книга – адаптована для дітей історія класичної «Іліади».
«Прощай, незнайомцю» (11+) – книга Ребекки Стеад. Історія про підлітка та адаптацію. Після того, як Брідж потрапила в автомобільну аварію і пропустила рік школи, вона повертається і намагається пристосуватися до нового життя. 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage