"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Навіщо «Зубр шукає гніздо»? Дізнаймось на презентації у Львові
У суботу, 3 грудня, на маленьких львів’ян чекає знайомство з велетенськими і дуже милими тваринами – зубрами. Про цих рідкісних ссавців розповість волонтер Всесвітнього фонду дикої природи в Україні. А ще це буде чудова нагода зустрітися з Оксаною Булою - авторкою книжки-картинки «Зубр шукає гніздо», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Зустріч відбудеться о 12:00 на 3 поверсі Львівського державного природознавчого музею (вул. Театральна, 18). Вхід – вільний.
 
Як відомо, зубрів в Україні залишилося дуже небагато, та ще менше ми знаємо про них. Саме про одного із них написала та намалювала веселу казку львівська художниця Оксана Була: зубр, що віддавна звик блукати снігами, раптом вирішив й собі знайти гарненьке містечко для зимування. А все через зустріч з ведмедем, який саме готувався до сну… Що вийшло з цієї зустрічі, а також про вміння слухати себе та інших, розповідає ця тепла й зворушлива історія про зубра.
 
«Зубр шукає гніздо» - це  унікальна  українська книжка-картинка, яка знайомить дітей з лісовими мешканцями.  Зовсім скоро у маленьких читачів з’явиться наступна історія про ведмедя, що не хоче спати. На черзі - ціла серія оповідок про тваринок, які мешкають в українських лісах, та про казкових персонажів «туконі», що їх оберігають.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage