0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Наталя Гуменюк презентує «Загублений острів» у Херсоні!
Гості та мешканці Херсону, маємо для вас гарну новину. У неділю, 6 вересня, о 16:00 у місті відбудеться презентація книги «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму», яку представлятиме авторка – журналістка та письменниця Наталя Гуменюк.
 
Про роботу над книгою, поїздки до Криму, різні виміри кримського питання, сучасний стан та перспективи мешканців півострова – у розмові з Наталею Гуменюк. Подія відбувається у межах фестивалю «ГогольФест». Чекаємо вас за адресою: «Урбан Сад» (вул. Іллюші Кулика, 26). Модеруватиме розмову Роман Кабачій.
Чільне фото - Анастасія Власова/hromadske

«Загублений острів»— це збірка репортажів з окупованого Криму, куди відома журналістка Наталя Гуменюк їздила упродовж 2014–2019 рр. У книжці — справжні історії і трагедії людей, життя яких кардинально змінилося після 2014 року, бо відтоді хтось із кримчан живе в окупації, а хтось — просто в іншій країні. То ж яка їхня неприхована правда? Підприємці та пенсіонери, кримські татари, студенти й громадські активісти, правозахисники та військові, люди з різними політичними та ідеологічними поглядами відверто розповідають свої історії: одні діляться тихим, глухим болем, інші — просто втомилися мовчати й боятися.

Ця книжка є справжнім голосом анексованого Криму, його багатоголоссям, в якому окремі розповіді творять єдину спільну історію, яка ще не завершилася.
 
Вам може бути цікаво
Олег Сенцов: Ув`язнення розвинуло мене як письменника, але не сформувало
Фінн-Олє Гайнріх: Завдання письменника — торкатися непростих тем, які хочеться оминути у власному житті
Арт-студія «Аґрафка»: Прокладати містки між епохами ілюстрацією – найцікавіше завдання
Ніколя Матьє: «Діти їхні» — роман, що став книгою поколінь
Будуючи стіни, не забувайте про мости, а налаштовуючи мости – про стіни, – Вахтанґ Кебуладзе
Про унікальність Річардаса Ґавяліса і «Вільнюського покеру»
stary_lev Стежити
дописів читачів